Амінофіти ТМ "Прімафлора": що до чого

З давніх часів людина розуміла, що найважливіше в житті кожного - здоров'я. Без нього не потрібні будуть ні багатства, ні почесті, ні слава.

Існує кілька наук про здоров'я людини. Деякі з них існують з давніх часів, інші, - навпаки, з'явилися зовсім недавно.

Щодо молоді науки про здоров'я: гігієна; валеологія; космічна медицина; сексологія.

В рамках однієї з нових наук працює і наша компанія - це валеологія.

Валеологія - це наука про головне питання стосується людського організму, як об'єднати турботу про фізичний і духовний стан здоров'я людини.

Сучасна медицина з її потужною фармакологією добре виліковує гострі випадки, а ось з профілактикою захворювань, з хронічною патологією, її лікуванням, оздоровленням організму, що вимагає всебічного і комплексного підходу, на жаль, справляється, м'яко кажучи, погано.

Валеологія і допомагає відповісти на питання. Як же зберегти цей дар, здоров'я, самому і допомогти в цьому іншим людям?

Наш організм - це єдине ціле.

Профілактиці, оздоровленню, питань здорового способу життя та повноцінної життєдіяльності організму ще в стародавні часи приділялася величезна увага, як в медицині Стародавнього Сходу, так і серед слов'янських земських лікарів. В основі універсальної системи оздоровлення Стародавнього Сходу покладена так звана «Система У-Сін або Концепція п'яти елементів», яка своїм корінням сягає в п'яти тисячолітню історію східної медицини, і до цього дня широко використовується як в діагностиці, так і в профілактиці, і оздоровленні різних недуг і тісно пов'язана з валеологією.

Принцип даної системи лежить в єдності і взаємозв'язку людини і природи. Адже ми з вами є частиною цієї природи і самі знаємо, як ми себе почуваємо взимку, навесні, а як влітку.

Біологічний годинник в організмі людини протікають ритмічно - неспання і сон, підвищення і пониження кров'яного тиску, коливання температури тіла (в нічний час вона знижена на один градус) і інші зміни.

У природі також є певні ритми: схід і захід сонця, місячні цикли, день і ніч.

Наш організм має добові біоритми, які визначають активність різних систем і органів протягом доби. Добовий біоритм є найважливішим біологічним ритмом людини.

Час максимальної активності органів людини по годинах в добовому біоритм:

 • 00:00 - 3:00 - печінку.
 • 3:00 - 5:00 - легкі.
 • 5:00 -: 7:00 - товстий кишечник.
 • : 7:00 - 9:00 - шлунок.
 • 9: 00-11: 00 - селезінка (підшлункова залоза).
 • 11:00 - 13.00 - серце.
 • 13.00 - 15.00 - тонкий кишечник.
 • 15:00 - 17:00 - сечовий міхур.
 • 17:00 - 19.00 - нирки.
 • 19:00 - 21:00 - перикард (система кровообігу). Перикард є функціональною системою, яка регулює кровообіг (разом з серцем), дихання і статеві функції. У його завдання входить і захист серця від загрози ззовні.
 • 21:00 - 23:00 - загальна концентрація енергії (три вогню або обігрівача). Анатомічного представництва цей орган не має, але його функціональна роль велика. Верхня його частина включає легені і серце, відає диханням, системою кровообігу, контролем за порами шкіри. Середня частина - селезінка і шлунок контролює перетравлювання їжі. Нижня частина - нирки, печінку, сечовий міхур, тонка і товста кишки здійснюють фільтрацію, виводять з організму надлишок води і непотрібні речовини.
 • 23:00 - 1:00 - жовчний міхур.

Але також важливо враховувати і сезонні коливання біоритмів, т. К. Вони впливають на здоров'я людини.

Влітку продуктивність фізичної праці значно вище, ніж взимку. Тому що взимку організм спить і відпочиває, це цілком збігається з біоритмами природи.

Багато хронічні захворювання як інфекційного, так і неінфекційного характеру, відзначені загостреннями в певні сезони року. Найчастіше, це весна і осінь. Туберкульоз, виразкові хвороби шлунково-кишкового тракту, холецистит, панкреатит, бронхіти, полінози загострюються навесні і восени.

І на сьогоднішній день перед медициною стоїть питання: як вивести з організму накопичені шлаки, а найголовніше, що накопичилися за багато років хімія, хімічні медикаменти.

Велика кількість клінічних досліджень підтвердили, що запобігти багатьом захворюванням, знизити ризик їх виникнення, уникнути ризику рецидивів (загострень) хронічних захворювань, нормалізувати обмінні процеси в організмі можна тільки на підставі збалансованого раціонального щоденного і систематичного клітинного харчування, до складу якого входять біологічно активні цінні речовини і елементи для повноцінної життєдіяльності, саморегуляції, самовідновлення і самовідновлення, в результаті чого, наш організм орієнтований не на хронічну хворобу, а на хронічне здоров'я.

І цій вимозі відповідають препарати серії «Амінофіти» ТМ «Прімафлора».

Це унікальний продукт. Аналогів у світі немає!

Амінофіт - це біоактивні комплекс, який поєднує в собі амінокислоти, екстракти лікарських трав, а також кріоізмельченние ягоди і / або овочі.

Унікальність амінофітов в їх дії на організм - це і очищення, і харчування, і профілактика.

Профілактика - комплекс заходів, спрямованих на попередження виникнення захворювань і травм, усунення чинників ризику їх розвитку.

існує:

Первинна профілактика - система заходів попередження виникнення та впливу факторів ризику розвитку захворювань (раціональний режим праці і відпочинку, раціональне якісне харчування, фізична активність, гігієна, охорона навколишнього середовища і т. Д.)

Вторинна профілактика - комплекс заходів, спрямованих на усунення виражених чинників ризику, які за певних умов (стрес, ослаблення імунітету, надмірні навантаження на будь-які інші функционалні системи організму) можуть привести до виникнення, загострення і рецидиву захворювання.  

Тобто, ми повинні захистити організм - очистити клітинку, збалансувати всі органи і дати якісне харчування клітці.

В цьому і актуальність наших «амінофітов» - вони відповідають усім цим питанням.

Унікальність «амінофітов» в їх складі і технології. Використовуються самі новітні технологічні процеси - кріоізмельченіе, ультразвукове екстрагування.

Кріоізмельченіе - це процес, в якому подрібнення піддається сушене рослинна сировина, охолоджене до дуже низьких температур (від -100 ° С до -190 ° С).

Основні принципи технології кріоізмельченія - збереження і збільшення концентрації біологічно активних речовин вихідного рослинної сировини за рахунок застосування низьких температур при подрібненні. При кріоізмельченіі біоактивні речовини рослин не піддаються жорсткій теплової або хімічної обробки і зберігаються в природних формах і пропорціях. Технологія кріоізмельченія дозволяє зберігати максимальну кількість біологічно активних речовин і збільшувати їх концентрацію в 10-100 разів у порівнянні з вихідною сировиною.

Загальновідомо, що синтетичні вітаміни засвоюються нашим організмом усього на 20% через іншого просторового розташування молекул. Вітаміни, отримані при переробці рослинної сировини за допомогою технології кріоізмельченія, знаходяться в з'єднаннях, які легко засвоюються організмом. 

 

Мелкодісперсний кріопорошок забезпечує високу ступінь засвоюваності діючих речовин і потужну абсорбційну активність щодо токсинів і важких металів з шлунково-кишкового тракту (поглинання і виведення з організму отрут і шлаків). Завдяки застосуванню цієї технології, розкриваються клітинні мембрани, що призводить до багаторазового посилення біодоступності продукту, максимально збережені біоактивні речовини: вітаміни, мікроелементи, мінерали, органічні речовини, харчові волокна, амінокислоти, жирні поліненасичені кислоти, які нормалізують і оптимізують обмінні процеси в організмі людини. 

Чи включаються всі біохімічні реакції на клітинному рівні, стимулюється вироблення ферментів клітини, посилюється тканинне дихання - обмін кисню між клітинами крові та органів. 

Переваги продуктів, отриманих за допомогою технології кріогенного подрібнення:

 • Збільшення біодоступності біологічно активних речовин рослин практично до 100%.
 • Збереження біологічної цінності вихідного продукту.
 • Підвищення засвоюваності біологічно активних речовин готового продукту організмом людини.
 • Збільшення сорбційної активності порошків.

Завдяки кріотехнології, з 1 чайної ложки кріопорошка, наш організм здатний засвоїти стільки ж активних речовин, скільки з 3 кг свіжого продукту.

Кріопорошкі з ягід, фруктів, овочів, злаків і овочевої зелені - це альтернатива великій кількості свіжих ягід, фруктів і овочів, яке ми повинні з'їдати щодня, щоб залишатися здоровими.

 

Амінокислоти - це особлива структура, завдяки якій утворюються білки в людському організмі. Це ті самі цеглинки з яких складається білок. Саме білки відіграють одну з важливих ролей у всіх процесах, що відбуваються організму. У людському тілі практично всі органи складаються з білків: це і м'язи, і різні сполучні тканини, внутрішні органи, залози, нігті, волосся, шкіра, кістки і рідини. Завдяки переварюванню і синтезу їжі виходять амінокислоти, з яких потім утворюються білки. Спираючись на це, можна сміливо заявити, що саме амінокислоти є найважливішим елементом харчування людини, а вже після йдуть білки.

У більшості випадків амінокислот з їжі не вистачає організму, тому необхідний прийом додаткового кількість органічних сполук.

Всі амінокислоти можна розділити на три види:

 • замінні (які можуть вироблятися в організмі людини) - це аланин, аспаргін, гліцин, пролін, глютамин, серин;
 • умовно замінні (виробляються тільки в сприятливих умовах або тільки у дорослих людей) - аргінін, цистеїн, тирозин;
 • всі інші амінокислоти відносяться до категорії незамінних (вони не виробляються самостійно і надходять в організм тільки з продуктами раціону).

В організмі ці нутрієнти виконують безліч функцій:

 • відповідають за створення нових клітин, а також регенерацію м'язових волокон;
 • забезпечують організм додатковою енергією;
 • сприяють нормальному обміну речовин, підтримання здорового гормонального фону;
 • покращують пам'ять, підвищують концентрацію уваги, впливають на стан нервової системи;
 • підтримують імунну систему;
 • пригнічують апетит і сприяють позбавленню від зайвої ваги;
 • грають важливу роль при формуванні м'язового рельєфу;
 • покращують стан волосся, нігтів і шкіри.

 

Амінокислоти однаково важливі і для чоловіків, і для жінок. Але якщо представники сильної статі використовують їх для приросту м'язової маси, то жінки таким чином позбавляються від надлишків жирової тканини. Таким чином, амінокислотні комплекси практично не вимагають часу для засвоєння організмом, і швидше проникають в м'язові клітини, живлячи і відновлюючи їх.

КОРИСТЬ АМІНОКИСЛОТ:

 • вони відмінно підвищують сили і витривалість;
 • швидко відновлюють організм, усувають біль;
 • відмінно збагачують раціон харчування корисними компонентами;
 • активно усувають відчуття голоду;
 • спалюють зайву жировий прошарок, прискорюючи метаболізм.

Застосування «Амінофітов»:

- як повноцінна їжа (сезонний або по теорії У-Сін, інформація є в книзі «Щоденник довгої, здоровою і щасливого життя»);

- як первинна профілактика;

- як вторинна профілактика;

- як препарати швидкої допомоги (по 3 таблетки одночасно);

- в комплексному оздоровленні.

Відкуги

Написати відгук