Блог

Новинка! Вітасофт з обліпихою

Новинка! Вітасофт з обліпихою 25 / 06 / 2022

Склад: олія сої, олія обліпихи, олія фундука.Властивості:має загальнозміцнюючу, очищувальну, потужну гепатопротекторну дію;бере участь у біохімічних процесах нейтралізації та виведення з організму аміаку – високотоксичного метаболіту азотистих о..
Астрагал/Astragalus

Астрагал/Astragalus 06 / 05 / 2022

У світі налічують близько 1600 різновидів астрагалу! Але лише деякі мають цілющі властивості! Частина занесена до Червоної книги!Існує кілька легенд, переказів про цю диво-траву і вже навіть у них розповідається про те, чому астрагал так шанувався в ..
Профілактика захворювань очей та зв'язкового апарату

Профілактика захворювань очей та зв'язкового апарату 02 / 05 / 2022

Поступово стає все тепліше, зміни у природі стають все яскравішими – настає остання третина календарної весни. А згідно з системою У-Сін та концепцією п’яти елементів, ця пора року уособлює Вогонь. Як і відповідна стихія, період елемента Вогонь – яск..
Радіація. Профілактика організму при радіоактивної навантаженні, внаслідок техногенної аварії
Бальзам після гоління для чоловіків «White Tiger»

Бальзам після гоління для чоловіків «White Tiger» 08 / 05 / 2021

Выглядеть ухоженно хотят не только женщины, но и мужчины. Основа безупречного мужского образа — это гладко выбритое лицо. К сожалению, воздействие на кожу острых лезвий вызывает воспаление и микротравмы. И этому есть рациональное объяснение, ведь при..
Антипаразитарна програма

Антипаразитарна програма 21 / 04 / 2021

Сподобалася фраза, почута на одній з конференцій:«Кожен з нас ризикує назавжди залишитися пацієнтом паразитолога, якщо в нашому житті одного разу не з'явиться валеолог». І справді, до сих пір вчені філософськи розходяться в думках: паразити живу..
Дезодоранти ТМ «Прімафлора»

Дезодоранти ТМ «Прімафлора» 21 / 04 / 2021

Сучасний ритм життя дуже динамічний, і ми практично постійно перебуваємо в русі. Так, в повсякденному житті під час фізичних навантажень і емоційних сплесків для захисту нашого організму від перегріву і скидання «зайвої» води для полегшення навантаже..
PROFLINE-GOLD COLLECTION. Креми з біозолотом для обличчя, денний і нічний
Приправи: легенди і сучасність

Приправи: легенди і сучасність 16 / 02 / 2021

Спеції! Вони знайомі людству з найдавніших часів. З далекого Сходу каравани везли приправи по Великому Шовковому шляху, і вони наповнювали своїми екзотичними і привабливими ароматами міста по всьому світу. Навіть Колумб відкрив Америку, сп..
Спрей освіжаючий для порожнини рота

Спрей освіжаючий для порожнини рота 25 / 12 / 2020

Склад : вода; комплекс «Рожевий мед»: меду екстракт, екстракт квітів чайної троянди, екстракт плодів шипшини; бузини екстракт; евкаліпта екстракт; сорбітол; гліцерин; комплекс вітамінів А, Е, С, В5; куркуми екстракт; імбиру спиртовий екстракт; кипари..
Гель косметичний «Янтарний» для шкіри навколо очей.

Гель косметичний «Янтарний» для шкіри навколо очей. 21 / 12 / 2020

Шкіра навколо очей особливо тонка і дуже ніжна. На цій ділянці відсутні сальні залози, тому шкірний покрив дуже тонкий, і тут зморшки утворюються в першу чергу, а про процес старіння клітин шкірного покриву свідчать темні кола і «мішки» під очима. Шк..
Бальзам противогерпесний

Бальзам противогерпесний 04 / 12 / 2020

Різкі перепади температур в осінньо-зимовий період, холод, вітер і сухе повітря приміщень в опалювальний сезон моментально залишають слід на нашій шкірі, яка дуже чутливо реагує на зміни навколишнього середовища. Особливо це стосується нашої ніж..
Арніка, основний компонент в еліксир Венотонік

Арніка, основний компонент в еліксир Венотонік 03 / 11 / 2020

Трохи перефразовуючи Альфреда де Мюссе, хочеться почати цю статтю саме так: «Кожна жінка наче квітка, яка приваблює і манить до себе і, якщо правильно доглядати за цією квіткою, то вона буде довгий час радувати око і пахнути, надихаючи на все нові і ..
Печінка і турбота про неї

Печінка і турбота про неї 04 / 06 / 2020

Квітень. З'явилися перші теплі сонячні промені. Природа просинається. Прокидається і людський метаболізм, злегка розледачіли за зиму. Тому в квітні необхідно подбати про роботу печінки і жовчного міхура, про очищення організму.Печ..
Імунітет

Імунітет 04 / 06 / 2020

Імунітет - це несприйнятливість, опірність організму до інфекційних агентів і чужорідних речовин, які викликають деструкцію (руйнування) його клітин і тканин. Кінцевою метою імунної системи є розпізнавання і знищення чужорідного агента, яким мож..