Блог

PROFLINE-GOLD COLLECTION. Креми з біозолотом для обличчя, денний і нічний
Приправи: легенди і сучасність

Приправи: легенди і сучасність 16 / 02 / 2021

Спеції! Вони знайомі людству з найдавніших часів. З далекого Сходу каравани везли приправи по Великому Шовковому шляху, і вони наповнювали своїми екзотичними і привабливими ароматами міста по всьому світу. Навіть Колумб відкрив Америку, сп..
Спрей освіжаючий для порожнини рота

Спрей освіжаючий для порожнини рота 25 / 12 / 2020

Склад : вода; комплекс «Рожевий мед»: меду екстракт, екстракт квітів чайної троянди, екстракт плодів шипшини; бузини екстракт; евкаліпта екстракт; сорбітол; гліцерин; комплекс вітамінів А, Е, С, В5; куркуми екстракт; імбиру спиртовий екстракт; кипари..
Гель косметичний «Янтарний» для шкіри навколо очей.

Гель косметичний «Янтарний» для шкіри навколо очей. 21 / 12 / 2020

Шкіра навколо очей особливо тонка і дуже ніжна. На цій ділянці відсутні сальні залози, тому шкірний покрив дуже тонкий, і тут зморшки утворюються в першу чергу, а про процес старіння клітин шкірного покриву свідчать темні кола і «мішки» під очима. Шк..
Бальзам противогерпесний

Бальзам противогерпесний 04 / 12 / 2020

Різкі перепади температур в осінньо-зимовий період, холод, вітер і сухе повітря приміщень в опалювальний сезон моментально залишають слід на нашій шкірі, яка дуже чутливо реагує на зміни навколишнього середовища. Особливо це стосується нашої ніж..
Арніка, основний компонент в еліксир Венотонік

Арніка, основний компонент в еліксир Венотонік 03 / 11 / 2020

Трохи перефразовуючи Альфреда де Мюссе, хочеться почати цю статтю саме так: «Кожна жінка наче квітка, яка приваблює і манить до себе і, якщо правильно доглядати за цією квіткою, то вона буде довгий час радувати око і пахнути, надихаючи на все нові і ..
Печінка і турбота про неї

Печінка і турбота про неї 04 / 06 / 2020

Квітень. З'явилися перші теплі сонячні промені. Природа просинається. Прокидається і людський метаболізм, злегка розледачіли за зиму. Тому в квітні необхідно подбати про роботу печінки і жовчного міхура, про очищення організму.Печ..
Імунітет

Імунітет 04 / 06 / 2020

Імунітет - це несприйнятливість, опірність організму до інфекційних агентів і чужорідних речовин, які викликають деструкцію (руйнування) його клітин і тканин. Кінцевою метою імунної системи є розпізнавання і знищення чужорідного агента, яким мож..
Гіпотонія

Гіпотонія 04 / 06 / 2020

Гіпотензія (гіпотонія) - зниження артеріального тиску до 100 на 60 мм. рт. ст. і нижче.Гіпотонія зустрічається рідше, ніж гіпертонія. Низький тиск не є небезпечним для життя, проте, людина погано себе почуває і часто не підозрює, ..
Амінофіти ТМ "Прімафлора": що до чого

Амінофіти ТМ "Прімафлора": що до чого 04 / 06 / 2020

З давніх часів людина розуміла, що найважливіше в житті кожного - здоров'я. Без нього не потрібні будуть ні багатства, ні почесті, ні слава.Існує кілька наук про здоров'я людини. Деякі з них існують з давніх часів, інші, - навпаки, з'явилис..
Мозковий кровообіг, причини порушень, профілактика

Мозковий кровообіг, причини порушень, профілактика 04 / 06 / 2020

Кровообіг - це безперервний рух крові по судинах в тілі людини.Кровоносні судини утворюють два кола кровообігу - мале коло кровообігу і великий.Судини малого кола кровообігу переносять кров від серця до легень і назад.Судини великого кола кровообігу ..
Гіпертонія або артеріальна гіпертензія

Гіпертонія або артеріальна гіпертензія 03 / 06 / 2020

Гіпертонія або артеріальна гіпертензія - це підвищення артеріального тиску (АТ), в порівнянні з нормою. У здорової людини артеріальний тиск в нормі становить приблизно 120/80 мм.рт.ст.Підвищення артеріального тиску - це компенсаторна реакція орг..
Подорожника екстракт

Подорожника екстракт 13 / 04 / 2020

Екстракт ТМ Прімафлора в каталозі - екстракт подорожника.Подорожник - таке звичне для нас рослина знайоме з дитинства, улюблений доктор дітей. Садна, подряпини не страшні: він завжди готовий допомогти і залікувати рани.Інші назви: ранник, поранчік, п..
Коронавірус: профілактика захистить вас від хвороб!

Коронавірус: профілактика захистить вас від хвороб! 21 / 03 / 2020

Найголовніше: не піддавайтеся паніці і не вірте всьому, що пишуть в інтернеті!На цей раз, вірус з Китаю (м Ухань є центром зародження вірусу) не є термостійким і буде убитий при температурі 26-27 градусів. Тому пийте більше гарячої води.Більше бувайт..
 Артрит

Артрит 21 / 03 / 2020

Опорно-руховий апарат людини складається з м'язів, кісток, суглобів і зв'язок. В останнє десятиліття в усьому світі відзначається виражена тенденція до зростання числа захворювань кістково-м'язової системи та сполучної тканини.За даними офіційної ста..