Блог

Печінка і турбота про неї

Печінка і турбота про неї 04 / 06 / 2020

Квітень. З'явилися перші теплі сонячні промені. Природа просинається. Прокидається і людський метаболізм, злегка розледачіли за зиму. Тому в квітні необхідно подбати про роботу печінки і жовчного міхура, про очищення організму.Печ..
Імунітет

Імунітет 04 / 06 / 2020

Імунітет - це несприйнятливість, опірність організму до інфекційних агентів і чужорідних речовин, які викликають деструкцію (руйнування) його клітин і тканин. Кінцевою метою імунної системи є розпізнавання і знищення чужорідного агента, яким мож..
Гіпотонія

Гіпотонія 04 / 06 / 2020

Гіпотензія (гіпотонія) - зниження артеріального тиску до 100 на 60 мм. рт. ст. і нижче.Гіпотонія зустрічається рідше, ніж гіпертонія. Низький тиск не є небезпечним для життя, проте, людина погано себе почуває і часто не підозрює, ..
Амінофіти ТМ "Прімафлора": що до чого

Амінофіти ТМ "Прімафлора": що до чого 04 / 06 / 2020

З давніх часів людина розуміла, що найважливіше в житті кожного - здоров'я. Без нього не потрібні будуть ні багатства, ні почесті, ні слава.Існує кілька наук про здоров'я людини. Деякі з них існують з давніх часів, інші, - навпаки, з'явилис..
Мозковий кровообіг, причини порушень, профілактика

Мозковий кровообіг, причини порушень, профілактика 04 / 06 / 2020

Кровообіг - це безперервний рух крові по судинах в тілі людини.Кровоносні судини утворюють два кола кровообігу - мале коло кровообігу і великий.Судини малого кола кровообігу переносять кров від серця до легень і назад.Судини великого кола кровообігу ..
Гіпертонія або артеріальна гіпертензія

Гіпертонія або артеріальна гіпертензія 03 / 06 / 2020

Гіпертонія або артеріальна гіпертензія - це підвищення артеріального тиску (АТ), в порівнянні з нормою. У здорової людини артеріальний тиск в нормі становить приблизно 120/80 мм.рт.ст.Підвищення артеріального тиску - це компенсаторна реакція орг..
Подорожника екстракт

Подорожника екстракт 13 / 04 / 2020

Екстракт ТМ Прімафлора в каталозі - екстракт подорожника.Подорожник - таке звичне для нас рослина знайоме з дитинства, улюблений доктор дітей. Садна, подряпини не страшні: він завжди готовий допомогти і залікувати рани.Інші назви: ранник, поранчік, п..
Коронавірус: профілактика захистить вас від хвороб!

Коронавірус: профілактика захистить вас від хвороб! 21 / 03 / 2020

Найголовніше: не піддавайтеся паніці і не вірте всьому, що пишуть в інтернеті!На цей раз, вірус з Китаю (м Ухань є центром зародження вірусу) не є термостійким і буде убитий при температурі 26-27 градусів. Тому пийте більше гарячої води.Більше бувайт..
 Артрит

Артрит 21 / 03 / 2020

Опорно-руховий апарат людини складається з м'язів, кісток, суглобів і зв'язок. В останнє десятиліття в усьому світі відзначається виражена тенденція до зростання числа захворювань кістково-м'язової системи та сполучної тканини.За даними офіційної ста..
Здоровий хребет - здоровий організм

Здоровий хребет - здоровий організм 09 / 03 / 2020

«Ніщо не впливає на здоров'я людини, його енергію і життєдіяльність так, як стан його хребетного стовпа.Кожна людина молодий настільки, наскільки молодий його хребет.Посилюючи і розтягуючи хребет, можна омолодитися на 30 років ».Бернар МакфадденОпорн..
З 8 березня!

З 8 березня! 08 / 03 / 2020

Міжнародний жіночий день - привід зайвий раз сказати жінкам наскільки вони прекрасні і чарівні.У це чудове свято хочеться побажати тільки позитивних емоцій, безкрайньої любові і величезна кількість ніжності! Нехай весна цвіте не тільки на вулиці, але..
Грип та методи його профілактики

Грип та методи його профілактики 19 / 02 / 2020

Осторожно ВИРУСЫ!Грипп – это острое инфекционное заболевание, которое передается воздушно-капельным путем и поражает верхние дыхательные пути.Проявления гриппа: внезапное острое начало заболевания, сопровождающееся резким повышением температуры ..
Зуби потрібно чистити мінімум 3 хвилини. Навіщо?

Зуби потрібно чистити мінімум 3 хвилини. Навіщо? 09 / 02 / 2020

Багато стоматологів вважають, що чистити зуби слід не менше двох хвилин. В цілому, потрібно присвятити чищенні зубів три хвилини, по півтори хвилини на верхні і на нижні зуби. Але більшість людей не роблять цього. Час чищення іноді тягнеться надто до..
Роль поліненасичених жирних кислот в організмі людини.
Вітаємо зі Святом Пасхи!

Вітаємо зі Святом Пасхи! 08 / 04 / 2018

Бажаємо, щоб у цей світлий святковий день поселив у вас в серцях радість і теплоту, приніс мир, благополуччя і щастя, подарував здоров'я і душевну рівновагу. Нехай ангел закриває своїм великим надійним крилом від всіх негод, і ваші думки будуть світл..