Спрей освіжаючий для порожнини рота

Склад : вода; комплекс «Рожевий мед»: меду екстракт, екстракт квітів чайної троянди, екстракт плодів шипшини; бузини екстракт; евкаліпта екстракт; сорбітол; гліцерин; комплекс вітамінів А, Е, С, В5; куркуми екстракт; імбиру спиртовий екстракт; кипариса спиртовий екстракт; мускатного горіха спиртовий екстракт; сорбат калію; ПЕГ-40 гідрогенізована касторова олія; бензоат натрію; вербени ефірне масло; м'яти перцевої ефірне масло; лимона ефірне масло; шавлії спиртовий екстракт.

Властивості спрею:

  • надає тонізуючу і освіжаючу дію, володіє охолоджуючим ефектом;
  • рекомендується в якості боротьби з неприємним запахом, а також для підтримки гігієни порожнини рота за рахунок протимікробних властивостей рослинних компонентів;
  • надає антисептичну, протизапальну, антибактеріальну, болезаспокійливу дії;
  • покращує обмінні процеси в слизовій оболонці порожнини рота. Ефективний як допоміжний засіб при запальних захворюваннях горла і носоглотки (ангінах, фарингітах); при зубному болю з пухлиною щоки і стоматитах;
  • сприяє зміцненню ясен і коренів зубів.

Активні компоненти і короткий опис

Екстракт квітів бузини чорної і листя евкаліпта  застосовують для полоскання горла і порожнини рота при запальних захворюваннях носоглотки, при ларингіті і ангіні. У стоматологічній практиці екстракт бузини надає антисептичну, протизапальну, бактерицидну дії. Ефективно при зубному болю з пухлиною щоки, а також при простудних пухлинах в ротовій порожнині. Евкаліпт ефективний при лікуванні запальних захворювань дихальних шляхів, простудних захворювань, які характеризуються кашлем, а також запальних процесів в порожнині рота і глотки. Евкаліпт проявляє ефективність щодо широкого спектра патологічних мікроорганізмів, а також мікозів. Має властивість пригнічувати розмноження стафілокока, туберкульозу та інших патогенів.

Комплекс «Рожевий мед» . Комплекс екстрактів квітів троянди чайної, квітів шипшини і меду бджолиного ефективний як засіб для порожнини рота і горла при стоматитах, ангінах, фарингітах.

Ефірна олія вербени  застосовують при стоматиті, дермостоматіте, зубного болю, для зміцнення ясен і коренів зубів.

Ефірні олії м'яти перцевої і лимона  надають освіжаючий, тонізуючу дію. Також можна використовувати не тільки в якості боротьби з неприємним запахм з рота, але і для збереження гігієни порожнини рота за рахунок їх антимікробних властивостей.

Екстракт куркуми  покращує обмінні процеси в слизовій оболічке порожнини рота; має протизапальну дію, має охолоджуючий і освіжаючий ефекти; активний при лікуванні верхівкових періодонтитів і пульпітів (має виражену протизапальну дію і бактерицидну дію на мікрофлору кореневого каналу).

Дополонітельно спрей містить  комплекс спиртових екстрактів: шавлії, імбиру, мускатного горіха, кипариса , які надають антисептичну та антибактеріальну дейтвія.

Комплекс вітамінів А, Е, С, В5 

Кожен з вітамінів дуже важливий і цінний для шкіри. Кожен з них працює в своїй області, але об'єднавши їх в комплекс можна досягти збільшення їх проникаючу здатність і посилити взаємне позитивну дію на шкіру. Працюючи в синергії вони ще більш ефективні.

Витамин А:
• активно участвует в обмене веществ; 
• является ключевым в формировании и восстановлении поврежденных клеток кожи, слизистых оболочек;
• защищает клетки от окисления и борется со свободными радикалами.

Витамин Е:
• активизирует систему антиоксидантной защиты;
• задействован в процессе клеточного дыхания;
• участвует в биосинтезе белков и нуклеиновых кислот.

Витамин С:
• защищает от окисления белки и другие соединения;
• участвует в обмене углеводов, липидов, белков, амино- и нуклеиновых кислот.

Витамин В5:
• участие в важнейших ферментативных реакциях;
• задействован в основных процессах окисления и биосинтезе важнейших веществ;
• играет ключевую роль в метаболизме.

Способ применения: одним-двумя нажатиями диспенсера впрыскивать спрей в рот несколько раз в день или по необходимости.

Предостережения при применении: избегать попадания в глаза; индивидуальная повышенная чувствительность к компонентам состава.

Номинальный объем: 50 ml (мл) ± 9%.
Объемная доля этилового спирта в составе спиртовых экстрактов — 1,46%.

Срок годности: 12 месяцев.

Условия хранения: хранить в плотно закрытой таре на расстоянии не менее 1 м от нагревательных приборов при температуре от +5 °С до +25 °С, избегать попадания прямых солнечных лучей.
В процессе хранения допускается незначительный осадок (обусловленный наличием растительных экстрактов), что не ужудшает потребительских свойств продукта.

Чи не є лікарським препаратом.

Відкуги

Написати відгук