Радіація. Профілактика організму при радіоактивної навантаженні, внаслідок техногенної аварії

Терміново До ознайомлення

Рекомендації валеолога про екологічну профілактиці організму в умовах впливу радіоактивної навантаження, внаслідок техногенної аварії, що сталася в м Рівне 20.07.2021 р

У ситуаціях, коли ми стикаємося із загрозою збільшеного радіоактивного або хімічного впливу, дуже важливо підтримати щитовидну залозу, печінку, органи кровотворення і захисні властивості організму. Також завдання знешкодження агресивних, що ушкоджують організм факторів навколишнього середовища особливо актуальна для людей, що живуть в районах поганою екологічною обстановкою: наприклад, в зоні промислових підприємств або автомобільних трас з жвавим рухом.
На жаль, в результаті аварії, що сталася днями в м Рівне, трапився викид найнебезпечнішого газу Нітрогену 4 оксиду, який активно поширюється по нашій країні і дуже негативно впливає на організм людини, в результаті чого підвищується ризик інтоксикаційної радіоактивної навантаження, тому в даний період всім нам необхідна негайна і максимальна екологічна профілактика організму.

Цю проблему допоможуть вирішити наші високоефективні препарати компанії Прімафлора, створені на основі натуральних компонентів.

Китайський рецепт  (серія Рецепти природи) - засіб, до складу якого входить п'ять лікувальних грибів. Унікальні корисні речовини, присутні тільки в них, а також вітаміни, мікроелементи та амінокислоти, дозволяють поставити Китайський рецепт на одне з перших місць серед препаратів, що підсилюють імунну захист. Ця дієтична добавка захищає від хімічних речовин, іонізуючого випромінювання, надає протипухлинну, захисне по відношенню до печінки дію, відновлює формулу крові.

Прімафлор плюс  спочатку був створений розробниками: фармакологами і біологами, як препарат для захисту населення від несприятливої екологічної обстановки, в тому числі від іонізуючого випромінювання, при вживанні забруднених продуктів харчування. Завдяки квітковому пилку в своєму складі він має потужну цитостатичну (переважну розмноження пухлинних клітин) здатність, збільшує гемоглобін в крові, захищає від радіації, хімічних речовин та інших видів стресу. Такими ж властивостями володіють і інші фітомедопродукти із серії «Прімафлора».

Сила моря  містить кілька видів морепродуктів, це джерело йоду і потужний адсорбент. Завдяки цьому препарат має здатність виводити сольові фракції важких металів і радіоактивних елементів, нормалізувати роботу щитовидної залози, знижувати несприятливий вплив на навколишнє середовище на неї у дітей і дорослих. Препарат використовується при інтоксикаціях будь-якого роду. Також Сила моря має нормалізує вплив на імунну систему.
 
Як йодовмісних препаратів використовуються і наші  приправи . Чайна ложка приправи задовольняє добову потребу людини в йоді. В умовах підвищеного радіаційного фону це має особливо важливе значення, так як йод захищає організм від шкідливої дії цезію, стронцію, радіоактивних іонів йоду і інших ізотопів.

Щітофітам  використовується для захисту здоров'я людей, які проживають в районах з підвищеним радіоактивним фоном. У його складі немає морепродуктів і інших компонентів з підвищеним вмістом йоду, а це значить, що він може використовуватися і людьми на гіпертиреоз, віддаленої щитовидною залозою. Компоненти в його складі підібрані так, щоб виводити токсини, солі важких металів, радіонукліди, ефективно відновитися після дії підвищеного радіоактивного випромінювання.

Фіточістам  спеціально створений для очищення організму, він виводить з організму будь-які токсичні речовини. Серед них алергени, продукти обміну, радіонукліди, солі важких металів або інші хімічні фракції з отруйним і руйнівним впливом на організм. Препарат має гепатопротекторну функцію, посилює імунний захист.

Гепатофітам  - амінофіт для поліпшення роботи печінки. Стимулює регенерацію клітин печінки при інтоксикації будь-якого походження. Препарат значно посилює процеси відновлення після отруєнь, стимулює фізіологічні процеси знешкодження токсинів. Захищає також органи кровотворення, допомагає імунній системі адекватно реагувати на що ушкоджують зовнішні чинники.

Еліксир «Відновлення»  - комплекс з потужними дезінтоксикаційними і гепатопротекторні властивості. Він захищає від руйнівних факторів навколишнього середовища і допомагає відновитися після їх впливу. Еліксир оптимізує процеси травлення, має м'який жовчогінний ефект. Стимулює кровотворення, має оздоровчий вплив на імунну, серцево-судинну систему, захищає від стресу.

Еліксир «Очищення»  створений для поліпшення роботи печінки і жовчного міхура. Завдяки своєму ретельно підібраному складу еліксир захищає не тільки печінку, але і всю травну систему, має жовчогінний і сечогінний ефект, що дозволяє ефективно виводити з організму отруйні і ушкоджують речовини. Також він проявляє виражену антирадіаційну активність, запобігає мутації клітин.

Еліксир «Натхнення»  містить 90% чистотілу і 10% ромашки. Це дозволяє комплексу захищати від токсичних впливів і інших агентів, що ушкоджують печінку, підшлункову і щитовидну залози, а також травний тракт і ендокринну систему в цілому.

Екстракт кропиви  використовується в комплексних програмах оздоровлення печінки. Лектин, білок, що міститься в цій рослині, має антитоксичні властивості. Кропива - полівітамінний, загальнозміцнюючий рослина, збільшує кількість гемоглобіну в крові, що також дуже важливо в умовах збільшеної хімічної загрози.

Еліксир "Довголіття " має імуномодулюючий, протипухлинний ефект завдяки наявності в його складі чаги, шійтаке та інших захисних і відновлюють компонентів. Засіб очищає лімфу, нормалізує формулу крові, використовується при променевої хвороби.

Чага здавна використовується для посилення захисних сил організму. Екстракт чаги  - иммуномодулирующее, потужне протипухлинний засіб, покращує обмін речовин, здатний стимулювати ендокринну та центральну нервову системи.

Ісландський мох  - симбіоз гриба і водорості. Його екстракт має сильні тонізуючі, біоабсорбірующіе, дезінтоксикаційні, онкопротекторні, протизапальні, м'які заспокійливі і загальнозміцнюючі властивості.

Екстракт граната  застосовують при інтоксикаціях будь-якого роду. Це - загальнозміцнюючий засіб, що дезінфікує травну систему, зокрема шлунок і кишечник, підвищує рівень гемоглобіну, запобігає переродження клітин в атипові.

Вітасофт зі скваленом  стимулює функції імунної системи, обладет здатністю зменшувати шкідливу дію радіації на кількість білих кров'яних тілець. Він рекомендується для вживання і людям, які отримують хіміо- та променеву терапію.

Вітасофт з імбиром і часником  збільшує стійкість організму перед несприятливими, повреждающими і стресовими факторами будь-якого роду.

Вітасофт з ликопеном  нормалізує обмінні процеси, виводить солі важких металів, використовується як онкопротектор.

Вітасофт з ягодами годжі  покращує обмін речовин, оптимізує роботу печінки і кишечника, захищає від хімічних речовин і радіоактивного випромінювання.

Вітасофт з маслом чорного кмину  використовується при захворюваннях печінки і її захисту від несприятливого зовнішнього впливу, профілактики і лікування пухлин різного роду.

Чистота життя  - препарат, створений для захисту від отруєнь будь-якого роду. У його складі - харчові волокна, природні сорбенти, пребіотики. Вони сприяють детоксикації, очищенню шлунково-кишкового тракту і всього організму, м'яко стимулюють імунний захист організму.

Також до завдань захисту організму, попередження мутації клітин (збою генетичного коду) і розмноження пошкоджених клітин під дією різних несприятливих зовнішніх факторів (в тому числі радіації), очищення лімфи успішно впораються Древо життя ,  Геронтофітам , е кстракти астрагала, хвої, бетуліну, розторопші, лопуха, Янтар з екстрактом зеленого чаю  і інші наші препарати. Більше інформації про них ви знайдете на нашому сайті, в статтях, присвячених оздоровленню печінки і лімфосістеми. 

Всі кошти використовуємо в стандартних дозуваннях. Еліксири і екстракти: 7-10 крапель 3 рази на день до їди, капсульні форми - 1-2 капсули 3 рази на день після прийому їжі (при вазі до 75 кг 1 капсула 3 рази на день, понад 75 кг - 2 капсули 3 рази в день), таблетовані форми - 1 таблетка 3 рази на день до їди. Оптимально поєднувати препарати з різною формою випуску.
Всі наші дієтичні добавки поєднуються між собою. Для складання програми для захисту організму в надзвичайних ситуаціях можна використовувати кілька препаратів одночасно. Раціонально, щоб в валеологической схемою один з них був йодвмістким, інші підбираємо згідно індивідуальних особливостей і потреб кожної людини.
Тривалість такої валеологической програми - 3-4 тижні.
Дітям добавки в таблетках і капсулах використовуються в дозуваннях: до 6 років - 1/3 дорослого, 6-12 років - 2/3, з 12 років можна орієнтуватися на дозування для дорослих. Рідкі препарати - 1 крапля на рік життя.

Спеціально для дитячого здоров'я призначається  Янтар для дітей . Він послаблює дію радіації, сприяє виведенню токсинів, активізує імунітет дитини. Також препарат нормалізує роботу нервової системи, покращує сон, знімає втому.
Приймати: дітям 1-5 років - по 1 / 2-1 таблетці 3 рази на день, від 5 до 12 років - по 1 таблетці 2-3 рази на день після їди.
Вітасофти і Янтар з зеленим чаєм з обережністю використовуємо при жовчнокам'яній хворобі. Йодовмісні засоби, у складі яких є морепродукти з граничною обережністю використовувати при гіпертиреозі, підвищеній функції щитовидної залози. Інші обмеження до використання Ви зможете прочитати в описі кожного препарату в розділі «Каталог».

Застосовуйте препарати Прімафлори і будьте під захистом Природи завжди і всюди!

Відкуги

Написати відгук