Імунітет

Імунітет - це несприйнятливість, опірність організму до інфекційних агентів і чужорідних речовин, які викликають деструкцію (руйнування) його клітин і тканин. Кінцевою метою імунної системи є розпізнавання і знищення чужорідного агента, яким може виявитися хвороботворний мікроорганізм, чужорідне тіло, отруйна речовина або переродилася клітина самого організму. Цим досягається біологічна індивідуальність організму.

Імунна система історично описується складається з двох частин - системи гуморального імунітету і системи клітинного імунітету. У разі гуморального імунітету захисні функції виконують молекули, що знаходяться в плазмі крові, а в разі клітинного імунітету захисна функція пов'язана саме з клітинами імунної системи.

Виділяють центральні і периферичні органи імунної системи. До центральних органів відносять червоний кістковий мозок і тимус, а до периферичних - селезінку, лімфатичні вузли і місцеву лімфоїдну тканину: дихальної, шкірної, сечостатевої, травної (Пейєрових бляшки) систем. Від здорової мікрофлори кишечника залежить 50% імунітету! А селезінка є найбільшим органом імунної системи.

І завдання імунної системи - знищувати не тільки все чужорідні організми і продукти їх життєдіяльності, проникаючі ззовні (бактерії, віруси, грибки, токсини та інше), але також і клітини власного організму, які стали чужорідними.

Що ж впливає на ослаблення імунітету?

 • Незбалансоване харчування, яке триває протягом тривалого часу. Адже харчування є будівельним матеріалом для клітин імунної системи.
 • Неправильно дозовані фізичні навантаження, як в сторону надлишку, так і гіподинамії.
 • Стреси.
 • Порушення нормального сну, недостатній сон. Важливо спати ночами і висипатися, тому що саме вночі уві сні утворюються клітини імунної системи.
 • Шкідливі звички: куріння, наркоманія, зловживання алкоголем.
 • Проживання або перебування в зонах з підвищеним радіаційним фоном.
 • Токсичні впливи хімічних сполук і промислових викидів.
 • Хронічне захворювання.
 • Онкологічні хвороби.
 • Тривале і часте застосування антибіотиків.
 • Важкі операції і травми.
 • Глистяні інвазії, грибкові ураження, бактеріальні, вірусні.

Які ж ознаки вкажуть нам на те, що імунітет ослаблений?

 • Порушення сну і постійна втома, сонливість.
 • Нервозність, дратівливість, депресія.
 • Поганий стан волосся, нігтів, шкіри. Це вказує на нестачу вітамінів, мінералів, мікроелементів, в результаті порушується робота травної, ендокринної систем.
 • Слабкість. Особливо коли ви прокинулися вранці, а почуття втоми, слабкості залишається.
 • Дисбактеріоз. Порушення роботи кишечника завжди негативно позначається на всьому організмі, і особливо на імунітет.
 • Алергії. Це як раз нездатність організму побороти зовнішній дратівливий чинник - алерген.
 • Часті хвороби і ускладнення після них.

Щоб поліпшити стан і захисні функції організму, потрібно йому допомогти. Постаратися прибрати (не допускати) ті чинники, які знижують імунітет.

Їжте більше фруктів і овочів (без нітратів). У них знаходяться колосальні запаси вітамінів і мінералів. Включайте в раціон свіжовичавлені соки, вони дуже корисні для організму. Але пам'ятайте, пити їх потрібно з обережністю.

Обмежте вживання продуктів, що знижують імунітет.

 • Солодощі - порушують мікрофлору. На тлі гіперглікемії (підвищення цукру) підвищується здатність бактерій до розмноження і, в результаті, імунна система працює в напруженому режимі, що обумовлює підвищення частоти розвитку збоїв (аутоімунні відхилення).
 • Ковбаса і сосиски - в них додають консерванти і барвники, які шкодять роботі шлунка, кишечника.
 • Кава у великих кількостях пригнічує вилочкової залози, відповідальну за виробництво Т-клітин. Тому не вживайте більше 2, максимум 3 чашок в день.
 • Глютен, який міститься в борошні і в усіх борошняних виробах, теж шкідливий для організму.
 • Різні добавки в їжі теж не приносять користі.

Щоб підвищити імунітет займайтеся регулярно фізичними вправами. Заняття спортом активують всі обмінні процеси.

Бувайте більше на свіжому повітрі (паркові зони, ліси). Свіже повітря насичує організм киснем, сприяє прискореному виходу токсичних речовин.

Корисні обливання прохолодною водою або контрастний душ для підняття імунітету.

Усунення стресу. Адже постійний вплив сильних психоемоційних подразників і депресія збивають роботу всіх систем організму. Більше посміхайтеся, дивіться позитивні передачі по телевізору, спілкуйтеся з позитивними людьми.

Дуже важливий повноцінний сон. Для повного відновлення необхідно близько 7-9 годин відводити для сну, дітям - 10-13 годин.

І, безумовно, відмова від шкідливих звичок.

А щоб наше харчування було повноцінним і збалансованим - нам допоможе продукція ТМ «Прімафлора».

Наповнять наш організм вітамінами, мінералами, мікроелементами: «Сила моря», «Вітаміни життя», «Життя шкіри», «Прімафлор плюс» (мінус), «Прімафіто», «Прімафіто плюс», еліксир «Джерело вітамінів», екстракти: « гранат »,« Шипшина »,« Кропива »,« Спіруліна »,« Чорниця ».

Важливу роль для відновлення і зміцнення імунітету грають імуномодулятори: «Древо життя», «Китайський рецепт», екстракти: «Астрагала», «Ехінацея», «Звіробій», «Прополіс».

Вітасофти незамінні для повноцінного харчування, вони покращують роботу імунної системи, беруть участь в синтезі гормонів.

«Янтар-антистрес», «Янтар з екстрактом зеленого чаю», «Янтар для дітей» - дозволяють організму успішно протистояти шкідливим впливам навколишнього середовища, зміцнюють імунітет, нормалізують роботу нервової системи, сприяють нейтралізації широкого спектру отрут.

«Сироп йогуртовий» - підсилює захисні сили організму, усуває дефіцит лакто-біфідобактерій. Сприяє нейтралізувати агресивні мікроорганізми (грибки, протей, стафілококи, стрептококи та ін.), Токсини, що виділяються цими мікробами. Потрапляючи в кишечник, сприяє всмоктуванню і максимальному засвоєнню поживних речовин.

І пам'ятаємо про нашу шкірі, шкірному імунітеті.
Шкірна система людини здатна формувати імунітет і служити захистом для внутрішніх органів.

Величезний арсенал засобів є для догляду за нашим тілом в компанії ТМ «Прімафлора». Вони очищають, живлять, захищають нашу шкіру від шкідливих факторів навколишнього середовища.

Це: шампуні, гелі для душу і вмивання, гелі для рук.

«Крем сонцезахисний SPF-20» - забезпечує стабільну, ефективну, безпечну ультрафіолетовий захист. Зберігає водний баланс, має потужну антиоксидантну дію.

Для глибокого очищення шкіри: «Гель-пінка для демакіяжу», «мицеллярная вода,« Скраб для особи з бамбуком і лемонграсу »,« Кавовий скраб для тіла »,« Скраб для ніг ».

Імунна система людини - це цілий комплекс захисних форм, органів і їх функцій, які ставлять потужний бар'єр перед вірусами, інфекціями, бактеріями, отрутами, грибками, факторами навколишнього середовища.
І підтримувати роботу імунної системи потрібно комплексно. Пам'ятайте про це !!!

Відкуги

Написати відгук