Дезодоранти ТМ «Прімафлора»

Сучасний ритм життя дуже динамічний, і ми практично постійно перебуваємо в русі. Так, в повсякденному житті під час фізичних навантажень і емоційних сплесків для захисту нашого організму від перегріву і скидання «зайвої» води для полегшення навантаження на серцево-судинну систему наш організм потіє. І це абсолютно нормальний фізіологічний процес. Правда, він часто супроводжується неприємним запахом, відчуттям вологості і плямами поту на одязі, що безсумнівно викликає дискомфорт. Тому ми всіляко прагнемо прибрати ці небажані моменти, використовуючи дезодоранти, антиперспіранти. Якщо перші лише перешкоджають появі неприємного запаху поту, то другі запобігають утворенню поту в принципі. Найчастіше зустрічаються їх комбінації у вигляді дезодорантів-антиперспірантів.

А що найголовніше в даному косметичному продукті? Зручна упаковка, приємний аромат або значна тривалість дії? Всі ці властивості обов'язково важливі і є у дезодорантів-антиперспірантів компанії Прімафлора. Але головна якість для цього засобу гігієни, на думку валеологов і косметологів - безпека. Найчастіше реклама того чи іншого антиперспіранти і дезодоранту повідомляє, що вони усувають запах поту на 24, 48 і навіть 72 години.

Звичайні антиперспіранти таким чином просто блокують виділення поту за рахунок активності синтетичних солей алюмінію (найчастіше це хлорид алюмінію - aluminum chloride, хлоргидрат алюмінію - aluminium chlorohydrate) і часто на них припадає до 20% від усього обсягу засобу! Опиняючись на шкірі, ці речовини формують свого роду пробку, яка закупорює пори і не пропускає піт на поверхню. Але що відбувається з організмом, коли потові залози «наглухо» закриваються? Відходи організму, які повинні були вийти через шкіру, скидаються назад, в лімфатичну систему, утворюючи небезпечну ретроградну токсичність і, як наслідок, підвищується навантаження на ендокринну систему, печінку, нирки, кишечник і весь організм в цілому. А це - замкнуте коло проблем зі здоров'ям, включаючи збільшення ризику розвитку пухлин і формування онкопроцесу.

Важливо відзначити, що в розвинених країнах в протоколах лікування раку молочних залоз, захворювань лімфатичної системи та в косметологічної практиці з 2016 року за рекомендацією валеологов в збір анамнезу пацієнта введена графа «ADU», в якій вказується активність використання (use) пацієнтом синтетичних дезодорантів і антиперспірантів і дана інформація, узята в анамнезі важлива у виборі тактики подальшого дезинтоксикационного лікування пацієнта, оскільки комітетом онкологів ВООЗ доведено безпосередній вплив хлоргідрату алюмінію на формування так званих маніфестних (безпричинних і вперше виявлених) онкопроцесу.

Натуральні дезодоранти-антиперспіранти ТМ «Прімафлора» не містять ні синтетичних солей алюмінію, ні алкоголю, ні інших хімічних елементів і діють фізіологічно на організм виключно за рахунок своїх природних інгредієнтів: квасцовий каменю алунита, ефірних масел, екстрактів. Таким чином, натуральні дезодоранти-антиперспіранти ТМ «Прімафлора» не блокують пори, сприяють фізіологічному лімфодренаж і при цьому перешкоджають розмноженню бактерій, вірусів, паразитів і грибків, що викликають неприємний запах поту. В результаті організм продовжує очищатися, а ми, в свою чергу, не відчуваємо дискомфорт. Завдяки алунитом (алюмокалієвого галуну) - сольовому мінералу, що має гірничо-вулканічне походження, і інших компонентів (натуральні ефірні масла і екстракти) в складі дезодорантів, вони з легкістю справляються з запахом поту і в той же час благотворно впливають на шкіру, лімфатичну систему і весь організм. Також в контексті знайомства з алунитом важливо відзначити, що квасцовий камінь - 100% натуральний продукт. Це безбарвний прозорий сольовий кристал, який не є алюмінієм або його похідних і має виключно природне походження.

Наші дезодоранти - це:

 • 100% квасцовий камінь;
 • 100% натуральні ефірні масла і екстракти лікарських рослин;
 • 0% алкоголю (спиртів);
 • 0% синтетичних солей алюмінію.

Натуральний квасцовий камінь алуніт протидіє росту бактерій, вірусів, грибків і паразитів, регулює потовиділення, не забиваючи пори, а значить, забезпечує природний здоровий запах тіла. Видобувають сольовий кристал Potassium Alum з високомінералізованих джерел в м Берегово (Україна), де зосереджені 50% світового запасу унікальних покладів алунита; аналоги місцевого мінералу за хімічним складом і корисними властивостями зустрічаються лише в Азербайджані, Нової Зеландії, Ісландії і на Курильських островах. Алуніт за рахунок своїх особливих мінеральних сполук має потужні природні антисептичні, дезінфікуючі властивості, тому абсолютно не подразнює шкіру, а саме український вид квасцовую каменю ще є і лікувальним, тому що розташований в глибинних породах,

ВАЖЛИВО! Антиперспіранти з синтетичними солями алюмінію не можна наносити на пошкоджену шкіру. Але як ніжній шкірі пахв же не бути пошкодженою, якщо нам доводиться регулярно користуватися бритвою, шкіра дратується від тертя і підвищеної вологості?

Розкриємо вам секрет: Дезодоранти ТМ «Прімафлора» можна і навіть потрібно наносити на пошкоджену шкіру, адже вони чудово знімають роздратування і загоюють дрібні порізи, завдяки кровоспинну і антисептичним властивостям самого мінералу і рослинних комплексів, що входять до їх складу, тому ідеально підходять для вологого гоління . Також всі дезодоранти для додаткового комфорту містять D-пантенол (провітамін В 5 ) відомий своєю здатністю швидко знезаражувати і загоювати, знімати запалення і прискорювати регенерацію шкірного покриву.

Окремим пунктом важливо зупинитися на особливостях практичного застосування продукції, тому що використання дезодорантів і антиперспірантів ТМ «Прімафлора» несе і природний регулюючий оздоровчий ефект, очищаючи лімфатичну, ендокринну системи і весь організм від застійних явищ, вірусних, бактеріальних і грибкових елементів і навіть таких специфічних паразитів , що розмножуються в потових залозах, як кліщових форм. Під час тестування на апараті «MedBioTech» можна визначити показник забруднення лімфатичної системи, який в сукупності з показниками забруднення інших систем прийнято називати «індексом забруднення організму». У нормі цей показник не повинен перевищувати 30%, тобто лімфатична система - це наша природна каналізація, яка в нормі не повинна бути забрудненою більш, ніж майже на третину.

Так, в залежності від популяції і актину в лімфатичної системи вищевказаних патологічних бактерій, вірусів, грибків і паразитів, розрізняють помірно середній (30-35%), середній (35-44%), підвищений (45-50%), помірно високий ( 50-60%) і високий (понад 60%) індекс забруднення організму. У кожному такому секторі забруднення є свої критерії, за якими навіть за зовнішнім виглядом людини можна визначити ступінь забруднення його організму (наприклад, наявність і особливість локалізації у нього папілом, прищів, бородавок, облисіння, пігментації, дерматитів та ін., А також поява запаху поту, - про це буде окрема школа), тому оздоровчий ефект під час застосування дезодорантів-антиперспірантів ТМ «Прімафлора» може мати часом і особливий тип: Наприклад, поява одиничних вкраплень або навіть плям на одязі, внаслідок відтоку лімфи - в даному випадку важливо пам'ятати, що це тимчасовий ефект, необхідний для повного очищення лімфи , який пояснюється викидом з організму гранично токсичних речовин, безсимптомно формували до цього уповільнені гнильні процеси. Більш того, даний симптом викиду шкідливих речовин (особливо якщо дана реакція супроводжувалася неприємним запахом) однозначно свідчить про те, що в організмі вже готувався процес запуску онкології шкірних покривів, лімфи або органів ендокринної системи і саме натуральна продукція компанії «Прімафлора» попередила дану приховану онконастороженість .

Асортимент дезодорантів охоплює всі базові потреби будь-якої людини, підходить також для дітей, підлітків, вагітних і годуючих жінок і представлений такими топовими продуктами:

 • Дезодорант для жінок;
 • Дезодорант для чоловіків;
 • Дезодорант для ніг.

Дезодорант для жінок - це делікатне дію, в поєднанні з надійним захистом навіть при активному способі життя. Ніжний аромат приносить задоволення від його використання, а активні діючі речовини - захист від поту і молодість, свіжість шкіри.

У дезодорант для жінок на додаток до сольового мінералу гірничо-вулканічного походження міститься цілющий рослинний комплекс:

 • Екстракт календули багатий вітамінами, мікроелементами, кислотами, білками, ефірними маслами і іншими корисними речовинами. Завдяки їх наявності календула має протизапальну, антисептичну діями. Рослина є емолентом, заспокоює, пом'якшує шкіру, загоює дрібні порізи, стимулює формування здорової тканини, знімає почервоніння, особливо ефективно впливає на чутливу і роздратовану шкіру. Чим яскравіше квіти календули, тим більше в екстракті, зробленому з неї, каротину і провітаміну А - речовин, що вирівнюють тон шкіри і рівень її зволоженості, стабілізуючих виробництво шкірного сала, що дозволяє використовувати його також до і після прийому сонячних ванн, і як матуючого спрея для особи.
 • Ефірна олія пальмарози, крім приємного аромату, володіє широким спектром корисних властивостей. А саме: захищає від грибків, вірусів і бактерій, має антисептичну, дезодорує, нормалізує роботу сальних залоз. Таким чином, воно усуває важкий запах шкіри і надає їй тонкий і свіжий аромат. Пальмароза має здатність загоювати мікропошкодження шкіри і покращує її стан при екземі, псоріазі, дерматитах, надає омолоджуючий ефект - розгладжує, регенерує, зволожує шкіру, сповільнюючи її в'янення. Ефірна олія ефективно регулює емоційний стан, підвищує настрій, знімає стрес і нервову напругу.
 • Екстракт оливи містить цілий комплекс корисних речовин, серед яких вітаміни А, С, D, К, рутин, біофлавоіди, олеаноловая кислота. Завдяки їх дії екстракт оливи захищає від несприятливого впливу зовнішнього середовища, зволожує, тонізує. Екстракт використовується в складі косметичних і лікарських засобів, призначених для роздратованої й чутливої ​​шкіри, має заспокійливі та антисептичні, антибактеріальні, протигрибкові властивості. Також олива має здатність сповільнювати старіння шкіри, стимулювати вироблення еластину і колагену.
 • Екстракт мальви унікальний тим, що він підходить для шкіри будь-якого типу і віку, але особливо - для чутливої ​​і запаленої. Екстракт мальви здатний як впоратися з підвищеною пітливістю, жирністю шкіри, так і уповільнити процеси старіння. Він підвищує місцевий імунітет, стимулює циркуляцію крові, живить шкіру вітамінами, зволожує, пом'якшує. Завдяки наявності полісахаридів даний екстракт запобігає втраті вологи і покращує бар'єрні властивості шкіри, забезпечуючи тонизирование, регенерацію пошкоджених клітин шкіри, зняття роздратування.

Дезодорант для чоловіків навіть при інтенсивних фізичних навантаженнях захищає від запаху поту протягом 24 годин (при гіпергідрозі або в разі потреби можна повторювати нанесення), при цьому здоров'я нашої шкіри в безпеці. Завдяки своєму збалансованому складу Дезодорант для чоловіків, як і інші наші дезодоранти, не залишає слідів на шкірі і на одязі.

До складу входять:

 • Ефірна олія бергамоту надає протизапальний, заспокійливий і тонізуючий ефект, очищає, освіжає шкірний покрив, має антисептичні та антибактеріальні властивості. А його ніжний і одночасно яскравий аромат допоможе прибрати тривогу і смуток і подарувати заряд бадьорості на весь день. Берегомет - саме вимогливе з цитрусових рослин в питаннях клімату та грунту, що дозволяє йому накопичити багатий запас мікроелементів і поживних речовин, тому кошти з бергамотом допомагають ще й відновити кисневий баланс шкіри, мають антиоксидантні властивості, нейтралізувати надмірну пітливість, регулюють вироблення шкірного сала і звужують пори.
 • Екстракт білого чаю унікальний тим, що для його виробництва використовуються тільки молоді бруньки і верхні листки, ще вкриті білим ворсом, що дозволяє зберегти природний максимум амінокислот, пептидів і вітамінів, які носять назву «рослинна плацента», і успішно застосовується в якості регенеруючого, антиоксидантної , протизапальну, тонізуючий, поживного, що омолоджує і підтягує кошти. Білий чай - незамінний компонент як в уходовой, так і в антивікової і сонцезахисної косметики.
 • Екстракт гамамелісу широко застосовують в косметології як компонент, звужує пори, регулює роботу потових і сальних залоз. Гамамеліс надає загоює, заспокійливе і лімфодренажной (нормалізує відтік рідини) дію. Він ефективний у боротьбі з грибками і бактеріями, при різних запальних процесах, дерматитах і шкірної висипки, акне, травматичних ураженнях шкіри. Екстракт гамамелісу здатний знімати подразнення і свербіж, зміцнює стінки капілярів, що особливо актуально після гоління і в жаркий сезон.
 • Екстракт дуба. У косметології використовується переважно кора дуба, але також його пагони і листя. Дубильні речовини, що містяться в цій рослині, надають терпкий, протимікробну, протигрибкову і антисептичну дію на мікроорганізми, які і є причиною неприємного запаху поту, фізіологічно знижують підвищену пітливість, зміцнюють судини і звужують пори. Екстракт дуба здатний омолоджувати, очищати і пом'якшувати шкіру, загоювати дрібні пошкодження. Даний екстракт міститься і в дезодорант для ніг ТМ «Прімафлора».

Потовиділення є природним процесом , до якого схильні абсолютно всі здорові люди. Так людський організм здійснює терморегуляцію і підтримує оптимальну температуру тіла.
У великій кількості потові залози розташовані на стопах, і в деяких випадках підвищене потовиділення (гіпергідроз) ніг сигналізує про певні захворюваннях. Але частіше гіпергідроз ступень, а як наслідок, неприємний запах виникає від неправильного догляду за ступнями, відсутність педикюру, недотримання особистої гігієни. Також подібного роду дискомфорт виникає через незручного взуття і носіння синтетичних шкарпеток. Щоб не відчувати незручність і бути впевненим в собі в будь-якій ситуації, рекомендовано використовувати дезодоранти-антиперспіранти для ніг пролонгованої оздоровлюючого дії.

Дезодорант для ніг захищає від неприємного запаху поту на протязі 24 годин, не порушуючи природні процеси в організмі, і забезпечує для ступень захист і свіжість. Завдяки гіпоалергенним і антибактеріальним компонентам рослинного походження в складі дезодоранту його можна використовувати і для обробки взуття, т. К. Він створює всередині взуття сприятливий мікроклімат і перешкоджає утворенню всередині взуття вогнища шкідливих патогенних організмів. Може використовуватися кожен день і підходить для всіх членів сім'ї.

Серед компонентів дезодорантів для ніг:

 • Ефірна олія кедра успішно застосовується для лікування всіх видів вірусних, інфекційних захворювань шкіри і її механічних пошкоджень, опіків, а також нашкірних посталлергіческіх проявів. Як і всі хвойні, ефірну олію кедра має сильні антисептичні, антибактеріальні, протигрибкові властивості. Ця рослина застосовують в косметології як омолоджуючий, тонізуючий, що збільшує пружність і тонус шкіри засіб. Ефірна олія кедра добре знімає набряклість ніг, загоює мікротріщини на шкірі, надає потужний ефект, що дезодорує.
 • Екстракт кори верби - природне джерело салицина, з якого виробляють саліцилову кислоту. Завдяки своїм протизапальним властивостям екстракт кори верби з успіхом використовується і в оздоровчої косметики. Він надає антисептичну, антимікробну, болезаспокійливу дію, знімає роздратування, підсилює лімфоток і лімфодренаж. Екстракт кори верби прискорює процеси відновлення клітин, заспокоює шкіру. Завдяки вмісту танінів надає в'яжучий, підтягаючий ефект, регулює потовиділення, що важливо для дезодоранту. Ефективний цей інгредієнт також у випадках гнійної висипки, алергічних проявів і дерматитів.
 • Екстракт зеленого чаю використовується для різних типів шкіри, але особливо підходить він для шкіри змішаного типу, а також чутливою, зрілою, «втомленої» або роздратованої. Численні наукові дослідження виявили, що він є лідером серед рослинних антиоксидантів. Зелений чай в косметичних засобах здатний нейтралізувати дію окисного стресу, і запобігти запалення шкіри або допомогти при його виникненні. Екстракт захищає весь організм, і шкіру зокрема, від несприятливого впливу навколишнього середовища, в тому числі УФ-випромінювання і шкідливих речовин. Поліфеноли, зволожувачі і біостимулятори в його складі дають можливість заспокоювати роздратування на шкірі, працюючи в найглибших шарах епідермісу. Екстракт зеленого чаю має антибактеріальну властивість, поліпшує рух лімфи, допомагає зберегти здоров'я і молодість шкіри.

Як Ви бачите, науковий підхід у створенні косметичних засобів ТМ «Прімафлора» на основі натуральних природних компонентів дозволяє надавати оздоровлюючий і загальнозміцнюючий ефект у всіх аспектах нашого життя!

Бонус! Ще один корисний лайфхак від компанії Прімафлора, особливо актуальний для нетривалих поїздок і подорожей:
Дезодорант для жінок і Дезодорант для чоловіків можна використовувати як основу для вологого гоління. Для цього необхідно розпорошити на епіліруемой зону необхідну кількість дезодорантів безпосередньо перед процедурою. Після процедури епіляції для посилення регенерації рекомендовано також розпорошити невелику кількість дезодорантів або використовувати Тоніки ТМ «Прімафлора» на унікальних гідролатом першої дистиляції і невід'ємний продукт кожної аптечки - Гель життя 36+.

Відкуги

Написати відгук