Печінка і турбота про неї

Квітень. З'явилися перші теплі сонячні промені. Природа просинається. Прокидається і людський метаболізм, злегка розледачіли за зиму. Тому в квітні необхідно подбати про роботу печінки і жовчного міхура, про очищення організму.

Печінка - бере участь в процесах синтезу гормонів, ферментів, депо вітамінів і мікроелементів. Це особливий орган, життя людини неможливе без неї, це головна лабораторія нашого організму.

Печінка відіграє основну роль у всіх видах обміну в організмі (жирового, білкового, вуглеводного). У печінці відбувається переклад токсичних речовин, що потрапили в організм або які не є продуктами проміжного обміну, в нетоксичні речовини. Вона виробляє жовч, без якої не всмоктуються жири і жиророзчинні вітаміни (А, Д, К). Тільки печінку утворює і виводить жовчні кислоти, які мають величезне значення для травлення і загального обміну.

Причин, які можуть призвести до ураження печінки, багато:

 • інфекційні агенти: вірусні (А, В, С, Д, Е, цитомегаловірус, вірус Епштейн-Барра і ін.) і бактеріальні (наприклад, сальмонельоз, туберкульоз);
 • неправильне харчування і ожиріння, при якому жир відкладається в клітинах печінки і «заважає» їм працювати;
 • безконтрольний прийом медикаментів, які приймаються в великих кількостях;
 • зловживання алкоголем;
 • несприятлива екологічна обстановка;
 • ведення нездорового способу життя;
 • порушення функцій інших внутрішніх органів (найчастіше, жовчного міхура, підшлункової залози, шлунка);
 • психічні розлади і часті стреси;
 • серйозні фізичні навантаження.

Квітень - це час проведення профілактичних заходів.

 Для профілактики порушень і харчування печінки і жовчного міхура ТМ «Прімафлора» пропонує наступні продукти:

«Гепатофітам» - значно покращує антитоксичну функцію печінки, захищає печінку від впливу токсичних продуктів, покращує обмін речовин в ній, сприяє підтримці оптимального азотного балансу в організмі, має протизапальну, спазмолітичну, жовчогінну дію. Застосовується для профілактики та оптимізації лікування захворювань печінки та жовчовивідних шляхів, для поліпшення травлення, для профілактики алергічних захворювань, при інтоксикаціях різної етіології (в т.ч. і при алкогольному отруєнні), всіх форм гепатитів.

Приймати по 1 таблетці 3 рази на день до їди за 20-30 хвилин, розжувавши і запивши водою.

«Древо життя» - нормалізує функцію печінки, як природне джерело цинку і селену. Застосовується для корекції імунітету, підвищення опірності при вірусних і бактеріальних інфекціях, для очищення організму від шлаків і токсичних речовин, усунення симптому хронічної втоми. Використовується як допоміжний засіб в оздоровчих і профілактичних валеологических програмах при інтоксикаційним синдромі і цирозі печінки.

Приймати по 1 капсулі 2 рази на день після їди.

«Артишоку» екстракт - підсилює фізіологічні процеси в клітинах печінки, розріджує жовч і сприяє її виведенню в дванадцятипалу кишку, знижує концентрацію деяких жирів, запобігає розвитку дисбактеріозу шлунково-кишкового тракту за рахунок регуляції і підвищення концентрації корисних бактерій в кишечнику.

Приймати по 7-10 крапель 3 рази на день до їди, розбавляючи у воді.

 

Також в квітні активізуються і прагнуть до продовження свого життя і збудники різних інфекційних і паразитарних захворювань людини, в тому числі гельмінтозів, здатних принести істотної шкоди здоров'ю.

Але в умовах карантину, на сьогоднішній день це менш актуально (ми набагато менше «спілкуємося» з природою). Але все ж профілактика потрібна, скажімо, в щадному режимі.

У цьому випадку, у нас є ефективні, корисні нашому організму приправи, що містять ті речовини, які не тільки покращують смак їжі і надають їй божественний аромат, але і володіють унікальними лікувальними властивостями, містять вітаміни і мінерали, сприяють хорошому засвоєнню їжі і при правильному їх застосуванні допомагають вилікуватися від багатьох хвороб, хвороботворних бактерій, глистів, ефективно усувають запальні процеси. 

Приправи, рекомендовані для профілактики паразитів:

Приправа «Делікатна» містить наступні речовини, що діють на паразитів:

 • Кріп - регулює роботу шлунково-кишкового тракту, усуває здуття живота, запори, має жовчогінну та сечогінну дію. Ефективно і згубно діє на паразитів в травній системі, печінці та підшлунковій залозі, в урогенітальної системі, в шкірі, в системі кровообігу. Вбиває грибки, гноеродная інфекцію.
 • Коріандр (кінза) - має жовчогінну, антисептичну дію, має широкий спектр проти паразитарних властивостей.
 • Насіння льону - активний сорбент, має послаблюючу дію, нормалізує функцію печінки.
 • М'ята - протипаразитарні властивості проявляє на паразитів в органах дихання і урогенітальної системи.
 • Перець чорний - сприяє нормалізації обміну речовин, є стимулятором травлення; це потужне загальнозміцнюючий, дезінтоксикаційну засіб, має сильну протигрибковим і протизапальним ефектом, здатний повністю очистити організм від глистів.
 • Кунжут - володіє сильним противо дією на паразитів шкіри і підшкірної клітковини, в дихальної, травної та урогенітальної (у жінок) системах.

Приправа «Дієтична» містить наступні речовини, що діють на паразитів:

 • Перець червоний - сприяє виведенню накопичених шлаків і токсинів з товстої кишки; покращує роботу печінки на клітинному рівні.
 • Кріп - регулює роботу шлунково-кишкового тракту, усуває здуття живота, запори, має жовчогінну та сечогінну дію. Ефективно і згубно діє на паразитів в травній системі, печінці та підшлунковій залозі, в урогенітальної системі, в шкірі, в системі кровообігу. Вбиває грибки, гноеродная інфекцію.
 • Коріандр (кінза) - має жовчогінну, антисептичну дію, має широкий спектр проти паразитарних властивостей.
 • Фенхель - сприяє травленню, виганяючи паразитів з кишечника, сечовидільної системи, сприяють очищенню від паразитів в тканинах грудної залози.
 • Базилік - має виражену бактерицидну, протипаразитарну дію, знімає спазм при здутті живіт.
 • М'ята - протипаразитарні властивості проявляє на паразитів в органах дихання і урогенітальної системи.
 • Насіння льону - активний сорбент, має послаблюючу дію, нормалізує функцію печінки.
 • Куркума є природним кровоочисною засобом, антисептиком, виводить шлаки і токсини з організму, комплексно покращує травлення. Куркума потужне протипаразитарний засіб широкого спектра дії.

Приправа «Особлива» покращує роботу нирок і суглобів, володіючи протизапальними і сечогінними властивостями. У неї входять спеції, які діють на паразитів.

 • Петрушка - покращує травлення, сприяє виведенню солей з нирок і суглобів, зміцнює судини, має сечогінну, спазмолітичну, протиалергічну, протизапальну дію.
 • Лавровий лист - сприяє виведенню шлаків, має протиалергічну і в'язким дією, підвищує імунітет і стійкість організму до хвороботворних бактерій, володіє сильними протипаразитарними властивостями.
 • Куркума - є природним кровоочисною засобом, антисептиком, виводить шлаки і токсини з організму, комплексно покращує травлення.

Приправа «Цілюща» є джерелом вітамінів і мінералів; має виражену бактерицидну, протизапальну дію, знімає інтоксикацію.

 • Гвоздика - має широкий спектр протипаразитарного дії (круглі, стрічкові і плоскі глисти, найпростіші, бактерії, грибки і віруси). Протипаразитарний ефект гвоздики проявляється в плазмі крові, мозку, в нервової і репродуктивної системах.
 • Коріандр - має жовчогінну, антисептичну дію, має широкий спектр проти паразитарних властивостей.
 • Перець червоний - покращує роботу печінки на клітинному рівні, сприяє виведенню накопичених шлаків і токсинів з товстої кишки.
 • Кардамон - його протипаразитарні властивості проявляються в травної, дихальної та нервової системах, а також в системі кровообігу. Згубно діє на багато видів паразитів - від грибків і вірусів до стрічкових глистів. Кардамон - прекрасне очищає засіб для шлунка, тонкої кишки і легенів.
 • Фенхель - сприяє травленню, виганяючи паразитів з кишечника, сечовидільної системи, сприяють очищенню від паразитів в тканинах грудної залози.
 • Шавлія - ​​згубно діє на паразитів різних видів: віруси грипу, гепатиту; найпростіші і бактерії; плоскі, круглі і стрічкові глисти; численні групи грибків. Надає могутню антисептичну, протизапальну, протівогнілостное дію.
 • Лавровий лист - сприяє виведенню шлаків, має протиалергічну і в'язким дією, підвищує імунітет і стійкість організму до хвороботворних бактерій, володіє сильними протипаразитарними властивостями.

За своїм бажанням і призначенню можна використовувати і інші приправи, які сприятливо вплинуть на ваше здоров'я, сприятимуть зміцненню імунітету, покращувати смак їжі, піднімуть настрій, знімуть стрес.

Приправа «Виняткова» не тільки покращує мозковий кровообіг, пам'ять і зір, але і живить нервову систему вітамінами і мікроелементами, що дуже важливо в період епідемії, карантину.

Приправа «Турботлива» живить і заспокоює нервову систему; допомагає впоратися з безсонням, запамороченням, головним болем, аритмією, усуває стан тривожності і нервової напруги; має спазмолітичну дію; ефективна при синдромах істерії, депресії.

Приправа «Досконала» допоможе регулювати роботу центральної нервової системи, поліпшить роботу серця, знизить ризик розвитку серцево-судинних захворювань, поліпшить зір і пам'ять.

Приправа «Екзотична» - джерело вітамінів і мінералів; є сильним стимулюючим і тонізуючим засобом; знижує ризик виникнення запальних, пухлинних захворювань і застійних явищ статевої сфери; активізує ендокринну систему; підвищує розумову і фізичну працездатність; виводить з депресивних станів.

Приправа «Елітна» нормалізує травлення і всі види обміну речовин; попереджає переїдання, допомагає боротися із зайвою вагою; стимулює вироблення гормонів, регулює менструальний цикл у жінок; зменшує нервозність, симптоми подразнення при менопаузі; комплексно омолоджує організм; зміцнює пам'ять; ефективна при статевій слабкості.

Компоненти приправ покращують обмінні процеси організму, очищають тіло від шлаків і токсинів, зміцнюють імунну систему, дають тілу додаткову енергію, обдаровують радістю і хорошим настроєм, допомагають зберегти здоров'я і продовжити молодість.

Відкуги

Написати відгук