Артрит

Опорно-руховий апарат людини складається з м'язів, кісток, суглобів і зв'язок. В останнє десятиліття в усьому світі відзначається виражена тенденція до зростання числа захворювань кістково-м'язової системи та сполучної тканини.

За даними офіційної статистики хвороби кістково-м'язової системи входять в першу трійку найбільш поширених захворювань серед дорослої популяції населення країн Європи, «пропускаючи вперед» лише хвороби системи кровообігу та хвороби органів дихання.

За даними ВООЗ артритом страждає кожен десятий житель планети.


Факторами ризику розвитку артриту ВООЗ називають: вік старше 60 років, надмірна вага, артеріальну гіпертензію, захворювання нирок.

Жінки страждають цим захворюванням в п'ять разів частіше за чоловіків, в силу різких змін гормонального фону в період менопаузи. Великий відсоток хворих становлять діти, у яких це захворювання може призвести навіть до інвалідності.


Артрит - це запальне захворювання структурних компонентів суглоба.

Причини захворювання можуть бути різні:

• при повторюваних легких травмах, відкритих або закритих пошкодженнях суглобів;

• при переохолодженні;

• після психоемоційного стресу;

• при частому фізичному перенапруженні;

• різні інфекції: вірусні, грибкові, бактеріальні, хронічні вогнища інфекції (запалення мигдалин, придаткових пазух носа, недоліковані зуби);

• медикаментозні і хірургічні втручання.


Характерні ознаки захворювання:

• болі в суглобі, особливо при русі;

• нерідко є обмеження рухливості суглоба;

• припухлість, почервоніння, зміна форми;

• підвищення температури тіла.


Гострий артрит може початися відразу і супроводжуватися сильними болями в суглобі. А може розвиватися поступово, переходячи в хронічний артрит.

Хворобу легше попередити, ніж її лікувати.

Профілактика артритів не представляє особливої ​​складності. Досить вести помірно активний спосіб життя, відмовитися від шкідливих звичок, дотримуватися збалансованого раціону харчування і контролювати вагу. Уникати переохолоджень, не піднімати важкі вантажі.

Коли раніше здоровий суглоб захворів від того, що просто перевантажений або перенапруг, рекомендується лікування холодом. Потрібно прикласти до хворого місця на 15-20 хвилин лід в пластиковому пакеті (або заморожену воду в пластиковій пляшці). Але пам'ятайте, що при артриті нетравматичному холод протипоказаний !!!

При артритах добре використовувати мазі ТМ «Прімафлора»: «Мазь життя плюс», «Мазь життя для вен». Бальзами на основі концентрованих ефірних і рослинних масел, екстрактів трав: «Бальзам косметичний розслабляючий для м'язів і суглобів», «Бальзам косметичний масажний розслабляючий і для ванн», «Бальзам косметичний захисний протизастудний».

Дуже корисно помасажувати м'язи, які йдуть до хворих суглобів. Наприклад, якщо у вас артрит рук, масажуйте передпліччя від кисті до ліктя. При артриті коліна або ступні, розминайте литковий і інші м'язи гомілки.

Велике значення має і правильне харчування. Прибрати з раціону харчування або зменшити вживання солону і мариновану їжу, смажені страви, солодкі десерти, а також картопля, баклажани, перець, жири, олію (особливо оливкова і ріпакову). Харчування має складатися переважно з овочевих і фруктових соків: морквяного, селерових, капустяного, яблучного, абрикосового. Корисно вживати в будь-якому вигляді яблука, сливи, чорниці, обліпиху, горобину, чорну смородину, спаржу.

Цінний продукт для хворих на артрит - риба. Активний інгредієнт риб'ячого жиру - жирні кислоти класу "омега-3" сприяють зменшенню чутливості суглобів і меншою їх стомлюваності.


Прекрасну допомогу в профілактиці і для оздоровлення артритів дає продукція ТМ «Прімафлора»:

• «Артрофітам», еліксир «Легка хода» мають протизапальну, болезаспокійливу дію, виводять солі і токсини.

• «Нефрофітам», «Фіточістам», «Гепатофітам», еліксир «Очищення», «Довіра», екстракти берези і шипшини виводять солі і токсини з суглобів і нирок, недоокислені продукти обміну з кісткової тканини, покращують обмін речовин в суглобах і кістках.

• Мають протизапальну дію: «Прімафіто з хвоєю», «Оновлення», «Китайський рецепт», екстракти: календула, хвоя, липа, ромашка, подорожник, золотий вус, живокіст, шабельник, звіробій, шавлія, еліксир «Оздоровлення».

• Фітоал, еліксир «Оксамитове дотик», екстракти череди, деревію - показані в період загострення ревматоїдного артриту або при інфекційно-алергічному артриті.

• Для поліпшення кровообігу: «Венумфітам», Еліксир «венотоников», «Цілющий джерело», «Норма життя», екстракти: софора, каштан, кропива.

• «Сила моря», «Кальцій життя» - джерела кальцію необхідного для кісткової тканини.

• «Життя шкіри», «Вітаміни життя», еліксир «Джерело вітамінів», екстракт кропиви, «Прімафлор мінус», «Прімафіто плюс» - живлять структури хряща вітамінами, мінералами.

• «Рух життя» - попереджає руйнування і сприяє відновленню кісткової тканини, хрящів, міжхребцевих дисків при їх руйнуванні.


Орієнтовна оздоровча програма:

1-ий етап:

Артрофітам - по 1 таблетці 3-6 разів на день за 20-30 хвилин до їжі.

Оновлення - по 1 капсулі 3-6 разів на день після їди.

Календула + Софора - по 5-7 крапель кожного 3-6 разів на день до їди.

Кальцій життя - по 1 капсулі 2-4 рази на день після їди.


2-ий етап:

Нефрофітам - по 1 таблетці 3-6 разів на день за 20-30 хвилин до їжі.

Китайський рецепт - по 1 капсулі 3-6 разів на день після їди.

Венотоник - по 7-10 крапель 3-6 разів на день до їди.

Сила моря (або Кальцій життя) - по 1 капсулі 3 рази на день після їди.

Вітасофт з ягодами Годжі (або зі сквалеоном, або з Кмином) по 1 капсулі 2 рази на день


3-ий етап:

Венумфітам - по 1 таблетці 3-6 разів на день за 20-30 хвилин до їжі.

Шабельник + Шипшина + Ромашка - по 5-7 крапель кожного 3-6 разів на день до їди.

Прімафіто з хвоєю - по 1 таблетці 3-6 разів на день за 20-30 хвилин до їжі.

Вітасофт з ягодами Годжі (або зі сквалеоном, або з Кмином) по 1 капсулі 2 рази на день

Для полегшення болю при артриті існують ефективні засоби для зовнішнього застосування.


Добре на ніч хворі суглоби обгортати тканинними серветками, оброблені екстрактами: Ромашка, + Календула + Липа + Каштан. А також прекрасний результат отримано з екстрактами Живокост + золою Ус.

Або ж робіть компреси з бальзамами - «Бальзам косметичний розслабляючий для м'язів і суглобів», «Бальзам косметичний масажний розслабляючий і для ванн», «Бальзам косметичний захисний протизастудний».

Процедуру робіть щодня протягом 10-15 днів і більше.

Любові! Здоров'я! Щастя! і Добра!

Відкуги

Написати відгук