Зуби потрібно чистити мінімум 3 хвилини. Навіщо?


Багато стоматологів вважають, що чистити зуби слід не менше двох хвилин. В цілому, потрібно присвятити чищенні зубів три хвилини, по півтори хвилини на верхні і на нижні зуби. Але більшість людей не роблять цього. Час чищення іноді тягнеться надто довго, особливо часто так здається маленьким дітям. Щоб зробити це заняття трохи цікавішим, використовуйте таймер. А у електронних зубних щіток буває вбудований таймер, який допоможе вам дотримуватися правил чищення зубів.

Значення має не тільки час чищення, але і її техніка. Тому не забувайте приділяти увагу всім поверхням і ділянкам порожнини рота. Робіть щіткою короткі, м'які руху вперед-назад уздовж зубів і ясен, навколо поверхні кожного зуба. Кінчиком щітки прочищати важкодоступну внутрішню поверхню зубів, верхніх і нижніх. Крім того, щодня користуйтеся зубною ниткою для очищення міжзубних проміжків від зубного нальоту і залишків їжі.

Якщо тривалість чищення зубів недостатня, то домогтися чистоти НЕ ВИЙДЕ. На зубах залишаться бактерії, які можуть викликати серйозні проблеми, такі як гінгівіт або періодонтит.

Також наші пасти повністю натуральні, тому натуральним інгредієнтам потрібен час, щоб «попрацювати». Чим довше ви чистите зуби - тим м'якше піна, і активні речовини краще працюють, вбираються.

До того ж, у складах наших паст є бромелайн і папаїн, яким потрібно не менше 2-х хвилин, щоб активні речовини вбралися. Саме ці 2 складових підсилюють виділення слинних залоз ферменту амілази, які покращують обмін речовин.

А чи може завдати шкоди занадто довга чистка зубів? Експерти стверджують, що проблема полягає не в тривалості, а в дуже сильному тиску на зуби при чищенні. Зайве зусилля може привести до стирання емалі і пошкодження тканини ясен і, як наслідок, до підвищеної чутливості зубів. Спробуйте почистити зуби неосновною рукою - ви можете бути здивовані тим, з якою надлишковою силою ви зазвичай чистите зуби, навіть не помічаючи цього!

З пастами від ТМ «Прімафлора» ваші зуби будуть красиві і здорові!

Відкуги

Написати відгук