Гельмінти людини і як з ними боротися

Під терміном «паразити» маються на увазі живі організми різних видів, які мають здатність, оселяться в організмі людини, впроваджуючи в тканини внутрішніх органів, харчуватися клітинами, соками, перевареної їжею, можуть проникнути в будь-яку ділянку нашого організму, викликаючи ряд захворювань і порушень. 
 
Вони можуть жити в організмі протягом тривалого часу або ж протягом усього життя людини. Деякі види паразитів в організмі людини, не викликають особливих змін, але існують і такі, які здатні негативно впливати на самопочуття «господаря», стають причиною розвитку деяких важких захворювань.
 
Основні групи паразитів - найпростіші (Лямблії, трихомонади, амеба, токсоплазма), глисти, гриби. Бактерії, віруси - окремі групи.
 
У зв'язку з розвитком туризму, забрудненням води і їжі, а також надмірним використанням хімікатів і антибіотиків, Глисти і величезна кількість інших паразитів (амеб, трихомонад) в набагато більшій кількості поширені в даний час серед населення.
 
І сьогодні зупинимося на гельмінти.
Дані статистики Всесвітньої Організації Охорони здоров'я стверджують, що паразитарними хворобами страждають близько 5 млрд. Чоловік усього світу. При цьому в Європі уражений кожен ТРЕТІЙ ЖИТЕЛЬ. І з кожним роком їх цифра зростає.
 
І на сьогодні вже є досить велика кількість інформації про самих глистів, їх вплив на організм людини, про способи їх лікування.Саме про все це і хочеться поговорити. Глисти або гельмінти призводять до появи в організмі людини ряду захворювань під назвою гельмінтозів. 
 
У кожної людини зростання і розвиток глистів відбувається по-різному.
 
Розташувавшись в організмі людини, вони харчуються кров'ю і тканинними соками, а також поїдають поживні речовини кишечника. Практично всі паразити є «ласунами», які люблять все: вітаміни, мікроелементи, гормони, білково-вуглеводну їжу, цукор і ін. Але найстрашніше інше. Справа в тому, що під час харчування глисти виділяють отруту (продукти своєї життєдіяльності).Саме ця отрута проникає в кров, після чого він розноситься по всіх органах і тканинах організму. І саме ця отрута негативно впливає на нервову систему людини, а також інші дуже важливі для життєдіяльності людини внутрішні органи. 
 
За даними світової медичної літератури гельмінти останні десь 15 - 20 років частіше локалізуються не в шлунково-кишковому тракті, а в життєво важливих органах - головному мозку, серці, легенях, печінці, нирках.
 
Глисти вважаються далеко не простими паразитами. Вся справа полягає в тому, що вони здатні існувати в організмі людини довгий час, при цьому, не подаючи жодних ознак їхньої присутності. Досить часто люди багато років навіть не підозрюють про наявність у їх організмі цих особин.
 
Поширеність різних гельмінтозів серед деяких категорій населення неймовірно велика: серед дітей - гострики, серед мисливців - трихінельоз, у рибалок та любителів риби - дифиллоботриоз (стрічкові).
 
Як можна заразитися глистами? 
 • З овочами, фруктами, ягодами. Адже найпоширеніше добриво - це фекалії тварин і людини.
 • Часто джерелом зараження стають м'ясо і риба.Прі вживанні в їжу сирого, напівсирого або слабо термічно обробленого м'яса (свинина, яловичина) або риби, заражених гельмінтами (суші, шашлик, в'ялена риба, сало з прожилками м'яса та ін.) Висока концентрація паразитів спостерігається в комерційних свинячих продуктах (бекон, шинка, сосиски, ковбаси, свинячі відбивні і т.д.).
 • З повітрям, вдихаючи пил з яйцями або цистами паразитів.
 • Через брудні руки, не тільки свої, але і продавців, працівників харчової промисловості та громадського харчування, поручні в транспорті, ручки дверей в туалетах. На ручках візків і кошиків супермаркетів - найбільша кількість паразитів.
 • При купанні в прісноводних водоймах. Наприклад, яйця шистосоми виділяються з сечею, а утворюються личинки через шкіру потрапляють в організм людини. Або з землі.
 • Від домашніх тварин. 
Звичайно, природа все передбачила, вона підготувала організм людини до зустрічі з непроханими «інтервентами», створюючи проти них кілька захисних бар'єрів. Глисти можуть загинути вже при попаданні в рот - під дією особливих ферментів. Якщо все ж вони прориваються через цю перешкоду, їх, швидше за все, зупинить агресивне кисле середовище шлунка. Якщо і вона не стала перешкодою, їх зустрічає місцевий імунітет кишечника. Він полягає у виробленні антитіл до чужорідних антигенів, в результаті чого знищуються найстійкіші. Коли ж організм ослаблений, особливо після важкої хвороби або потужної лікарської терапії, всі ці природні перешкоди, на жаль, втрачають свою силу і в потрібний момент не допомагають - глисти потрапляють в кишечник або інші органи людини і благополучно розвиваються в статевозрілих особин.
 
Які загальні ознаки глистів у людини?
 
Одними з найбільш яскравих симптомів, ознак наявності глистів у людини є - різке схуднення, блідість шкіри (анемія), виснажений вигляд, а також свербіж в задньому проході. Але це тільки найочевидніші і популярні ознаки, відомі всім, які бувають при масивному зараженні. 
 
Крім того, паразитарні захворювання здатні проявлятися частими простудними захворюваннями, ангінами, синусити, бронхіти та інші хвороби.
 
Запідозрити наявність паразитів в організмі людини можна за такими симптомами:
 
Якщо гельмінти, локалізуються в кишечнику, а не в тканинах і органах організму, то головними ознаками наявності глистів у людини є порушення функцій шлунково-кишкового тракту:
 • постійний пронос; 
 • хронічний запор;
 • подташнивание або періодична блювота;  
 • болю в животі, особливо біля пупка;
 • болю в правому підребер'ї;
 • метеоризм (здуття живота).
 
У дітей при гострики погіршується апетит, з'являються блювота, нудота або слинотеча, відраза до їжі, особливо вранці. 
 
Більшість скаржиться на болі у животі, частіше в околопупочной області. Відзначається нестійкі випорожнення. 
 
Запор  - через свою форми і великих розмірів глисти можуть блокувати окремі органи. Рясна глистная інфекція може закрити жовчні і кишкові протоки, що призводить до рідкісних і утрудненим випорожненням.
 
Діарея (Пронос)
Ряд паразитів виробляють гормоноподобниевещества, що ведуть до частим водянистим випорожненням. Таким чином, пронос - це одне з можливих проявів присутності паразитів, а не тільки як захисна реакція організму або від неправильного харчування.Гази і здуття (метеоризм).
Постійне здуття черевних органів часто є ознакою присутності паразитів. 
 
Синдром роздратованого кишечника.
Паразити можуть дратувати і викликати запалення стінок кишечника, що призводить до цілого ряду симптомів і зменшення засвоєння поживних і особливо жирових речовин. Жир замість того, щоб засвоюватися в тонкому кишечнику, потрапляє в товстий, викликаючи спазми, запори і проноси. Це веде до надлишку жиру в калі.
 
Суглобові і м'язові болі.
Відомо, що паразити можуть переміщатися по організму людини з метою осідання в найбільш зручних для їх життя місцях, наприклад в суглобової рідини і в м'язах. Коли це відбувається, людина відчуває болю, які часто вважають наслідком артриту. Болі і запалення суглобів і м'язів є також результатом травмування тканин глистами або імунною реакцією організму на їх присутність.
 
Алергічні реакції.
Продукти життя черв'яків десенсибілізуються організм і стають причиною того, що схожі на них білки сприймаються вже як алергени, що і проявляється алергічними реакціями як місцеві - кропив'янка, свербіж шкіри, так і загальні - алергічний риніт, сухий кашель, бронхіальна астма. 
У дітей під час проведення планових щеплень при наявності глистів часто відзначаються різні поствакцинальні токсико-алергічні реакції.
 
Проблемна шкіра.
Глисти можуть викликати наявність вугрів, прищі, себорея, грубість шкірних покривів, різні плями, ранні зморшки на обличчі, рання плішивість, папіломи, тріщини на п'ятах, відшарування і ломка нігтів - все це показує, що шлунково-кишковий тракт заражен.Язви шкіри, пухлини, папіломи та дерматити можуть бути результатом присутності найпростіших.
 
Анемія.  Багато паразитів живляться кров'ю, що і призводить до розвитку залізодефіцитної анемії.
 
Зниження або збільшення маси тіла.
Менший - це зрозуміло: порушено травлення, знижений апетит, є "внутрішній споживач" їжі.
 
Відчуття голоду виникає при різкому падінні рівня цукру в крові, що трапляється і через ненажерливість глистів, і через токсичного впливу на обмін речовин.
 
Ожиріння на тлі поразки стрічковими глистами - це не просто зайва вага, а захисна реакція організму від отруєння продуктами життєдіяльності паразитів.
 
Тому боротися із зайвою вагою необхідно тільки після курсу дегельмінтизації!
 
Порушення в роботі психіки - негативний вплив на нервову систему дітей і дорослих. Це проявляється головним болем, запамороченням в поєднанні з нудотою. Токсини, які виділяють паразити, надають згубний вплив на нервову систему, викликаючи у людини підвищену дратівливість, нервозність, часті депресії, напади паніки і інші порушення. Особливо це виражено у діток, вони можуть стає більш примхливими, дратівливими, через неуважності діти можуть відставати в навчанні.
 
Порушення сну, може бути безсоння, крики по ночах (частіше у дітей), кошмарні сни.
Часті пробудження серед ночі, особливо між 2 і 3 годинами ночі, теж можуть бути результатом спроб організму позбавитися від токсичних речовин через печінку. Відповідно до наших біоритмами в ці години печінку буває особливо активна.
Порушення сну можуть бути спровоковані також нічним виходом глистів через задній прохід, що призводить до неприємних хворобливих відчуттів і свербіння. Одна з причин геморою - розвиток паразитів (гостриків) під слизовою оболонкою прямої кишки
 
Синдром хронічної втоми.
Симптоми хронічної втоми містять у собі слабкість, грипоподібні симптоми, апатію, депресію, зниження концентрації уваги і погану пам'ять. Ці фізичні, розумові і емоційні симптоми виникають при дефіциті поживних речовин через погане всмоктування білків, вуглеводів, жирів, вітамінів і мінералів (навіть при дуже хорошому харчуванні) і поглиблюються постійним отруєнням організму. 
 
Онкологічне захворювання.
Хронічне отруєння організму, збій в імунній системі, пряме травмуючий дію на органи і тканини, які тривалий час підтримуване запалення і дефіцит поживних речовин - цього більш ніж достатньо для провокації різних пухлин! Тривале знаходження паразита в організмі викликає значне зниження імунітету і переродження епітеліальних клітин в ракові.
 
Запалення дихальних шляхів.
Глисти переміщуються в організмі, включаючи і дихальні шляхи. Кашель, підвищена температура, виділення мокротиння, нежить - ось реальні симптоми присутності глистів. Пневмонія може з'явитися проявом аскаридоза або стронгилоидоза. Астма - найчастіше ознака аскаридозу.
 
Скреготіння зубами уві сні (бруксизм).
Ці симптоми особливо помітні у сплячих дітей. Бруксизм може бути відгуком нервової системи на отруєння і роздратування. 
 
Імунні порушення.
Паразити послаблюють імунну систему, знижуючи вироблення захисних імуноглобулінів і провокуючи алергічні реакції.
Відкривається шлях для проникнення в організм інфекцій, в кишечнику - дисбактеріоз. 
 
І так, коли присутні в організмі такі симптоми як:
Хронічна втома, дратівливість і тривожність, гіперактивність у дітей, анемія, ламкі нігті і волосся, проблемна шкіра, головні болі, розлади апетиту, зниження імунітету - це можуть бути сигнали поточного паразитоза.
 
Як же позбутися від паразитів? 
 
Хімічні речовини - забезпечують високу ефективність і швидкий результат за один-два місяці, але самі по собі ці препарати токсичні не тільки для паразитів, але і для всього організму в цілому. До того ж паразити вміють адаптуватися до хімічних речовин, і вплив може виявитися зовсім не ефективним. Дія одного медикаментозного препарату направлено на знищення тільки одного або двох видів паразитів.
Хімічні речовини мають багато ускладнень і побічних ефектів.
 
Найчастіше вони впливають тільки на шлунково-кишкові форми паразитування гельмінтів. В органах ж гельмінти та їх личинки продовжують свою активну паразитарну діяльність. 
Гинучи, вони виділяють велику кількість токсинів (отрут), отруюючи організм.
 
Препарати на основі рослин  - трав'яні збори або екстракти. Вони концентрують в організмі рослинні отрути, нестерпні паразитами, і тим доводиться залишати тіло свого господаря. Вони паралізують паразитів. Рослинні речовини гарні й тим, що вони підсилюють захисні сили організму, вони безпечні для людини, а паразити погано до них адаптуються. 
 
З продукції ТМ «Прімафлора» , протигельмінтними властивостями володіють:
 
"Зцілення життя", "Гармонія", Деревій, Валеріана, (при стрічкових глистів), Подорожник, (опісторхоз, лямбліоз, аскаридоз), Береза, (В комбінації з антисептичними і протигрибковими властивостями згубно діє на інфекції статевих шляхів: трихомонади, уреаплазму, хламідії, лямблії), Звіробій (круглі), Фенхель (при анкілостомами), Гранат (круглі і стрічкові - володіє пригнічують туберкульозну, тифозну, дизентерійну, кишкову паличку та інші хвороботворні бактерії).
 
Оздоровчі програми при гельмінтозах:
 
Для профілактики достатньо 10 днів, в разі потреби продовжити від 14 до 30 днів.
 • Зцілення життя (кульбаби екстракт, часнику екстракт, листя алое екстракт, чорного волоського горіха екстракт, пижма екстракт, трави полину екстракт, насіння гарбуза екстракт, валеріани екстракт) по 1 капс. х 3 рази після їжі.
 • Чистота життя -1 капс х 3 рази через 40-60 хвилин після Зцілення життя. (Це потрібно для того, щоб паралізовані і загиблі особини були виведені з кишечника) або (фіточістам, фітоал по 1 табл. Х 3 рази в день через 40-60 хвилин після зцілення).
 • Валеріана - 10-12 кап.х 3 рази в день до їжі (підсилює дію на гельмінтів і знімає спазми) або Еліксир Довголіття - 7-15 кап. х 3 рази в день до їжі (при завантаженості лімфи).
 • Оновлення життя - 1-2 капс. на ніч (при запорах, вираженому запаленні кишечника).
 
II варіант:
 • Еліксир Гармонія (рідкі екстракти: плодів авокадо, насіння дикої моркви, плодів жостеру, квітів пижма, насіння гарбуза, листя чорного волоського горіха) - по 10-15 кап.х 3 рази в день за 20 Мінді їжі на воді;
 • Деревій - 10 - 15 кап.х 3 рази в день за 10 хв. до їжі;
 • Еліксир Очищення - через 20 хв після їди.
 
При ураженні організму стрічковими глистами доцільно посилити програму:

Зцілення 1 капс. через 20-30 хвилин Гармонія 7-12 кап.через 30 хвилин, Деревій 7-12 кап, Валеріана 7-12 кап, Через 40-60 хвилин Чистота життя 1 - 2 капсули. Прийом 3-4 рази на день. Добре дати один з препаратів, що знімають роздратування, запалення, спазми кишечника - Шавлія, Подорожник, Звіробій, Фенхель, Гранат, Ромашка, Люцерна, Прополіс (по 8-15 кап), Приправи Дієтична, Делікатна (додавати в їжу). Ці препарати даем10 днів, і робимо 10-денну перерву.

 
У 10-ти денний перерву даємо: (будь-який з цих екстрактів на вибір)
 
Подорожник - бактеріостатичну, протизапальну, ранозагоювальну, спазмолітичну, антисептичну, очищає травний тракт від шлаків і токсинів (в тому числі, слизу, калу), відновлює слизову оболонку шлунково-кишкового тракту при запаленні і ерозійних процесах.Входить до складу профілактичних програм ерозійно-виразкових ускладнень з боку шлунково-кишкового тракту на тлі паразитарних, інфекційних захворювань (опісторхоз, лямбліоз, аскаридоз).
 
Гранат - як протизапальну, антисептичну, володіє пригнічують туберкульозну, тифозну, дизентерійну, кишкову паличку та інші хвороботворні бактерії; (кірка - від круглих і стрічкових).
 
Звіробій - Протизапальна, в'яжучий, знеболюючу, антисептичну, кровоспинну, протиглисний, ранозагоювальну, спазмолітичну, невелике сечо-і жовчогінну.
 
Фенхель - (Рекомендується при анкілостомами.) Посилює перистальтику, надає м'яку проносну дію), метеоризмі, гикавці, нудоті, блювоті і інших проблемах травної системи.).     
 
Шавлія - сприяє гарному травленню.
 
М'ята - Володіє терпкою, спазмолітичну, седативну, антисептичну, легким тонізуючим, протиблювотну дію; надає заспокійливу і болезаспокійливу дію.
 
Прополіс - антисептик, протигрибковий, протибактеріальний препарат, володіє очищує дією, імуномодулятор.
 
Люцерна ефективна в боротьбі зі здуттям кишечника, печії.
 
Плюс будь амінофіт з проблеми.
 
Приправа «Делікатна», «Дієтична» - для нормалізації роботи кишечника, від запору і регулює перистальтику шлунково-кишкового тракту, усуває здуття живота, має послаблюючу, обволікаючу, протизапальну, жовчогінну та сечогінну дію, сприяє очищенню кишечника від накопичених шлаків і токсинів, запобігає розвиток дисбактеріозу. 
 
Програми для дітей:
 
Гармонія, Деревій, Валеріана, Подорожник, Звіробій, Гранат, Очищення або Фіточістам, Фітоал.
 
Дитячі дозування:
Дорослі 1 доза
Діти від 10 до 14 років 3/4 дози
Діти від 7 до 10 років 1/2 дози
Діти від 4 до 7 років 1/3 дози
Діти від 2 до 4 років 1/4 дози
Діти від 1 до 2 років 1/6 дози
Діти до 1 року 1/8 дози
 
Основні дії антипаразитарной програми:
 • Паралізує і виводить з організму дорослих особин, личинки і яйця;
 • Виводить отрути, шлаки, токсини і відходи життєдіяльності паразитів, очищає кров і лімфатичну систему;
 • Відновлює мікрофлору кишечника, (чистота);
 • Покращує функції шлунково-кишкового тракту;
 • Покращує роботу печінки і жовчного міхура;
 • Оздоровлює організм;
 • Живить організм корисними речовинами;
 • Зміцнює імунну систему.
 
Тому антипаразитарну програму доцільно приймати і в профілактичних цілях для загального поліпшення самопочуття 1-2 рази на рік.
 
Слід також мати на увазі, що протиглистове лікування протипоказано під час менструацій, при вагітності, гарячкових станах і гострих кишкових захворюваннях (виразки, кровотечі). Що стосується вагітності - індивідуальний підхід - краще до вагітності.
 
Харчування під час прийому антипаразитарной програми:
 
В першу чергу, потрібно виключити будь-які солодощі і цукор з раціону (паразити і грибки дуже люблять солодке), навіть солодкі фрукти бажано замінювати на кислі або кисло-солодкі, а якщо зовсім неможливо без солодкого
 - 1-2 чайних ложки меду в день можна додавати до якихось страв.
 
До речі, по солодким напоям - можна використовувати до чаїв таку травичку як стевія, вона солодка на смак, але при цьому існує самостійним антипаразитарним впливом і дуже корисна в будь-який час, навіть поза чистки. 
 
Молочне і будь-яке м'ясо-рибу теж дуже рекомендується виключити на цей період або хоча б максимально скоротити до 1-2 прийомів на тиждень.
 
Хліб білий і макарони, булочки-тортики, відповідно теж прибираємо на цей час. Можна чорний зерновий хліб, бажано бездріжджовий. Якщо нікуди без макаронів - беріть хоча б темні сорти (не з білої муки) .Кофе і міцний чорний чай - це штучні стимулятори, вони дуже шкідливі, особливо в період чистки. Замінюйте їх на відвари трав, настої шипшини, або хоча б на зелений чай хорошої якості (не з пакетиків).
 
Будь-які види консервованої їжі - виключити також.
 
Корисне, що ж нам залишається?
 
Каші, краще цільнозернові (але вони також як і будь-яка варена їжа закісляет організм, тому каші їмо не частіше 1 рази в день), тушковані або парені овочі, будь-яка зелень і сирі фрукти-овочі - все це паразити не виносять і швидше покинуть організм. Якщо додати ще свіжі соки, а із зелені можна робити коктейлі (щоб не жувати її довго, але отримати з неї максимум користі) - то це буде додаткове очищення.
 
Особливо дітям добре давати свіжовичавлений морквяний сік з медом по 2 ст. ложки перед їжею два рази в день. Вранці обов'язково пити натщесерце. Не сподобається глистам смак наших екстрактів Граната, Шипшини до їжі.
 
Частка сирих фруктів і овочів, зелені повинна бути максимальною в раціоні, в ідеалі - до 2 \ 3 всього денного раціону 
 
Тоді ніякі паразити не зможуть вижити і поступово організм очиститься сам. Головне - йому допомогти в цьому за допомогою лужних продуктів.
 
Продукти, закісляется організм - перераховано вище в розділі «шкідливо».
 
Те, що корисно - організм ощелачивает, а паразити не можуть жити в лужному середовищі, їм подобається кисле середовище, що коли переважають бактерії гнильні в нашому кишечнику.
 
До речі, таке страшне захворювання як рак - теж виникає завжди на тлі загального закислення організму, що побічно підтверджує теорію про його паразитарному походження. Навіть раніше під час операцій з видалення онкології дуже успішно застосовували обробку місця видалення пухлини лугом і отримували прекрасні результати, практично повна відсутність рецидиву хвороби та повторного метастазування пухлин.
 
Профілактика від зараження паразитами.
 
Профілактика глистів - протипаразитарні програми профілактично (Зцілення, Гармонія + чистильники) - 1-2 рази на рік.
 
Профілактика гельмінтозів - це перш за все суворе дотримання гігієни. Необхідно ретельно мити овочі, фрукти і зелень. Не варто їсти погано оброблені рибу і м'ясо (особливо свинину). Не можна пити сиру воду, особливо з відкритих водойм. Діти повинні спати на окремих ліжках, привчите їх підмиватися перед сном. Якщо у дитини виявлено глисти, на ніч надягайте йому щільно сидять трусики і коротко стрижіть нігті. Проводьте профілактику та лікування гельмінтозів у ваших домашніх тварин.  
 
Після будь-якого контакту з землею, піском, слід не просто мити руки, а ретельно чистити нігті, краще мати коротко стрижені нігті, особливо дітям. Продукти харчування, які ростуть в землі - овочі, зелень, фрукти, ягоди, гриби, все, що пов'язано з землею вимагає ретельного миття під проточною водою і опіку окропом.
 
Мухи є основними рознощиками гельмінтів. Перебуваючи в громадських туалетах, місцях, де живе сільськогосподарський домашню худобу, мухи спокійнісінько сідають на продукти харчування, розносячи яйця на своїх крилах і лапках. 
 
Дирофілярії від укосів комарів (собаки) і трихінели - живородні.
 
Гранат . Ефективним засобом від глистів є гранат, за допомогою якого можна позбутися від круглих і стрічкових черв'яків.Подрібнену кірку 1 граната потрібно заварити в 750 мл води, після чого випити в три прийомі протягом наступних 1,5 годин. У цей час не можна приймати їжу. Через 4 години після останнього прийому відвару потрібно випити проносне.
 
М'ята - Володіє терпкою, спазмолітичну, седативну, антисептичну, легким тонізуючим, протиблювотну дію; надає заспокійливу і болезаспокійливу дію.
 
Прополіс - антисептик, протіовгрібкови, протівобактеріальницй, очищує, імуномодулятор.
 
Люцерна ефективна в боротьбі зі здутті кишечника, печії.
 
Приправа «ДЕЛІКАТНА» Дієтична для нормалізації роботи кишечника, від запору.
 
По-перше, як з'ясувалося, деякі стрічкові черв'яки здатні приводити до раку. Причому, формально заражається не сама людина, а саме черви. Але їх злоякісні клітини поширюються по всьому організму, заражаючи людини. Таке відбувається, коли личинки хробака потрапляють з кишечника в лімфатичні вузли людини. У підсумку, вони перетворюються в ракові пухлини, стрімко заражають людини. Смерть настає буквально за лічені місяці. Буквально на тому тижні був зафіксований черговий випадок смерті людини від подібних пухлин. 
 
У центрі цього фото: клітини злоякісної пухлини, що передається людині від хробака-паразита: Ще один поширений випадок - зараження паразитами мозку людини. Це призводить до неврозів, швидкої стомлюваності, надмірної збудливості і різким змінам настрою. А на більш пізній стадії, в міру заповнення мозку паразитами, розвиваються більш серйозні захворювання, які в підсумку призводять до смерті.
 
Зараження паразитами людського серця. Вважається, що це дуже слабо поширена хвороба. Але насправді, в якійсь кількості серцеві черви присутні приблизно у 23% людей. Тобто, фактично у кожного четвертого. На ранній стадії вони абсолютно непомітні, їх вплив на організм зведено до нуля. Але чим довше часу проходить, тим сильніше помітна діяльність черв'яків в серці людини.Саме вони стають першопричиною безлічі серцевих захворювань, а якщо говорити про раптову смерть через зупинку серця, то на частку цих паразитів доводиться майже 100% таких випадків.
 
Перші симптоми, за якими можна сказати, що у вас в організмі живуть паразити, це:
 • Алергія (висипання, сльозяться очі, нежить);
 • Часті застуди, ангіна, закладеність носа;
 • Хронічна втома (Ви швидко втомлюєтеся, чим би не займалися);
 • Часті головні болі, запори або пронос;
 • Болі в суглобах і м'язах;
 • Нервозність, порушення сну і апетиту;
 • Темні кола, мішки під очима.
При наявності 2 симптомів з перерахованих - у вас в організмі однозначно присутні паразити. 
 
Паразити живуть не тільки в кишечнику, а так само в печінці, серці і навіть в мозку, вони завдають істотної шкоди і позбавляють наc повноцінної, щасливого життя і міцного здорового імунітету. І першими ознаками наявності паразитів в організмі є БОРОДАВКИ і папіломи, а так само ГРИП та ГРВІ з якими зараз важко боротися, але про все по порядку.
 
Паразити знищують запаси корисних поживних речовин, виділяючи натомість відходи і токсини, які пригнічують наш організм.
 
Паразити здатні жити і розмножуватися не тільки в самому кишечнику, проникаючи глибоко в його стінку, личинки потоком крові розносяться по всьому організму, потрапляючи в серце, печінку і навіть в головний мозок.
 
Прекрасна профілактика - правильне збалансоване харчування продуктами Прімафлора - яка буде завжди підтримувати Ваш імунітет, не дасть можливості зашлаковки, закислення організму. 
 
І Ваш організм буде завжди Здоров!
Відкуги

Написати відгук