Як правильно приймати продукцію

Широкий асортимент і різноплановість впливу фітопрепаратів компанії «Прімафлора» дозволяє використовувати їх в будь-яких напрямках первинної та вторинної профілактики (попередження) захворювань, а також є серйозною підмогою в лікуванні різної патології.

Це не тільки звичні всім вітаміни і мінеральні комплекси. Серед продукції існує безліч препаратів для поліпшення травлення (пробіотичні комплекси, ферменти (амінофіти), засоби для посилення виділення жовчі і шлункового соку, профілактики запорів і ін.), Для поліпшення роботи серцево-судинної системи, препарати регулюють роботу ендокринної і нервової системи, для підвищення імунітету і захисних сил організму, протипаразитарні засоби. Ці препарати покращують якість життя, повертають здоров'я і заповнюють в організмі нестача поживних речовин. На відміну від ліків, препарати не мають побічних дій, абсолютно натуральні і природні. Вони не тільки полегшують симптоми, а усувають самі причини захворювань. Вони необхідні для правильного розвитку і формування дитячого організму, допомагають попередити передчасне старіння, підтримують високу працездатність і зовнішню привабливість людини.


Дефіцит мікро- і макроелементів, вітамінів і необхідних поживних речовин призводить до збоїв у роботі всіх систем організму і появі аутоімунних, неврологічних, серцево-судинних і багатьох інших захворювань. Його необхідно заповнювати. І з цим завданням можуть впоратися тільки біологічно активні добавки, що є, по суті, концентратами природних речовин, виділених із сировини рослинного, тваринного або мінерального походження. Тут зібрані найдавніші рецепти тибетських ченців. Кожна рослина володіє лікувальної та енергетичною силою. Тобто, продукція компанії «Прімафлора» повністю компенсує недолік білків, жирів, вуглеводів, макро- і мікроелементів, вітамінів, тим самим відновлюючи обмінні процеси і насичуючи всі клітини організму необхідної для повноцінної життєдіяльності енергією.

Кожна людина індивідуальна, у кожного своя генетична програма, яка визначає скільки того чи іншого вітаміну потрібно нашому організму для підтримки здоров'я. Всі ми живемо в різних регіонах і піддаємося різним рівням стресу і забруднення. Люди, що живуть у великих містах з задимленим повітрям, повинні більше приймати вітаміну Е. При активному або пасивному курінні потрібно більше вітаміну С.

Вміст вітамінів в крові може знижуватися через хвороби. Прописані ліки можуть серйозно зменшити кількість багатьох вітамінів в організмі. Дотримують дієту люди обмежені не тільки в калоріях, але і у вітамінах і мінералах, не отримуючи рекомендованої норми.

Продукція компанії «Прімафлора» створювалася з метою корекції стану здоров'я. І в кожному препараті закладено кількість поживних речовин, вітамінів, мінералів відповідно добовій нормі споживання. Відповідно для гарантованого ефекту і безпеки використання Вам не потрібно перераховувати дозування на масу тіла. Досить дотримувати кілька нескладних універсальних правил користування продукцією.


Правила використання:

  1. Для того, щоб продукція принесла максимальну користь вашому організму, її необхідно приймати по системі.
  2. Для відносно здорової людини або з метою профілактики здоров'я дози і кратність прийому використовується ті, які зазначені .в інструкції по застосуванню.
  3. Продукцію в краплях приймати за 10 хвилин до їжі з невеликою кількістю води. Швидше отримаєте ефект, якщо трохи потримайте в роті.
  4. Продукцію в таблетках приймати за 20-30 хвилин до їди, повільно розжовуючи або розсмоктуючи (для більш швидкого ефекту), запиваючи склянкою теплої очищеної води. Препарати янтарної кислоти приймати після їжі.
  5. Продукцію в капсулах приймати під час або після їди.
  6. Обов'язковим є питний режим - з розрахунку 30 мл чистої води на 1 кг ваги. Це не газована вода, що не чай, не компоти ... Чиста вода. Для людей, які не звикли пити багато води, кількість необхідної води вводити поступово. Пити воду необхідно часто (кожні 20-30 хвилин) і по кілька ковтків. Тоді й процес оздоровлення буде проходити плавно без різких загострень. Вода переносить поживні речовини і кисень до всіх частин тіла через кровоносну і лімфатичну системи, необхідна для засвоєння будь-якого вітаміну і мінералу, а також для очищення організму від накопичених шлаків, токсинів і виведенню їх з організму через видільні системи.
  7. З лікувальною метою кількість препарату збільшується в 2-3 рази. Більш ефективніше збільшувати кількість прийомів. Наприклад, по 1 табл. 6-8 разів на день. При гострих процесах (ГРЗ, ГРВІ, грипі,) високій температурі застосовувати протизапальну і вітамінну продукцію, а також продукцію для підвищення імунітету. Чергувати препарати щогодини від двох до шести днів (за потребою). Далі дозування зменшуємо поступово до норми і протягом місяця. І пам'ятайте про питному режимі. !!!
  8. Якщо людина страждає алергічними захворюваннями, прийом препаратів слід починати з одного препарату та профілактичної дозування (3 капсули) і поступово (через 3-5) днів вводити наступний препарат з оздоровчої програми.


Дитячі дози:

Нижче наводяться дані про разовій дозі для різного віку:

Дорослі 1 доза

Діти від 10 до 14 років 3/4 дози

Діти від 7 до 10 років 1/2 дози

Діти від 4 до 7 років 1/3 дози

Діти від 2 до 4 років 1/4 дози

Діти від 1 до 2 років 1/6 дози

Діти до 1 року 1/8 дози


Регулярний прийом біологічно активних добавок приносить велику користь, тому що організм буде забезпечений постійним припливом поживних речовин. Вітаміни та мінерали рекомендується приймати разом, оскільки засвоєння однієї речовини часто залежить від присутності іншого. Так, вітамін С покращує засвоєння заліза; кальцій сприяє засвоєнню вітаміну D, a цинк - вітаміну А. І саме складу препаратів компанії «Прімафлора» складено з урахуванням всіх цих правил.

Відкуги

Написати відгук