Як правильно вибрати парфуми?

Кращий час для вибору парфумерії - світлий час доби. Тоді мозок легше розрізняє аромати.
 
Не потрібно орієнтуватися ні на маркетингові легенди ароматів, ні на їх брендову приналежність. Важливо довіритися своєму нюху. Вибирати краще «на свіже ніс». У перекладі з парфумерного сленгу це означає: не надягаючи парфум на себе, і тоді, коли нюх не перевантажений, наприклад, вранці.
 
За один раз можна прослухати кілька запахів, три найбільш вподобаних - нанести на блоттер (спеціальну смужку паперу), і тільки один - який сподобається найбільше, - нанести на зап'ясті.
 
Після цього аромат повинен «сісти» на шкіру і розкритися. Це відбудеться не раніше, ніж через 20 хвилин.
 
Аромат не можна «підганяти»: розтирати, щоб він розкрився швидше. Спирт повинен випаруватися природним шляхом, а для цього треба, щоб спиртове пляма, що утворилася від розпилення, зникло. Тільки тоді можна послухати аромат і розрізнити, крім спирту, його інші ноти.
 
Що ж таке аромат? Це посудина, по якому тече енергія краси. Кожна подія вашого життя мало ароматичну складову. Ви знали, що нюхові центри в людському мозку знаходяться поруч з центрами пам'яті? Саме тому ми так добре запам'ятовуємо пов'язані з запахами моменти. Аромати дійсно подібні музиці. Коли ми хочемо їх зрозуміти, ми не принюхиваемся, а саме прислухаємося. Все, що ми нюхаємо - це звичайні запахи, а то, що хочемо почути - вже аромати. Тут задіяно уяву, якщо ми хочемо, щоб образ аромату з'явився десь в повітрі, ми повинні почути прекрасну мелодію, від якої по шкірі побіжать мурашки. 
 
У музиці краса звучить, а парфумерія красою дихає. Музика та парфумерія дуже близькі за своєю дією на людину. Відомий російський композитор Олександр Скрябін хотів написати ароматичну симфонію: музичний твір, за мотивами якого будуть створені ті чи інші аромати. Наприклад, в ноті ля першої октави він чув аромат бергамоту, а в ре другий - відгомони фіалки. Кожен аромат повинен мати характер або впізнаваність: парфум повинен створювати читається і відчувається образ людини. Цей образ повинен бути витонченим або динамічним. Аромат повинен розкриватися поступово, з часом виявляючи різні ноти, при цьому зберігаючи одну основну мелодію.

Духи ТМ «ПРІМАФЛОРА» представлені в різних напрямках ароматів. 
 
шипрові аромати
Ключовими елементами будь-якого шипрово аромату є зростаючий на корі дуба мох, а також бергамот (останнім часом його нерідко заміняють лимоном). Що стосується інших складових, то тут можна назвати ладанник (лабданум), пачулі, рідше зустрічається сандал, ветивер або мускус. Останнім часом дубовий мох все частіше замінюють на менш насичені компоненти, що створюють схоже настрій. Незважаючи на те, що парфумерне будова композиції допускає варіації, у всіх шипрових духів є впізнавана риса. Це гра на контрасті між свіжим цитрусовим диханням (бергамот, лимонник) і глибоким земляним ароматом дубового моху. 
 
Який у шипра характер?
Аромати на основі дубового моху створюють образ емоційно стабільного, практичного і впевненого в собі людини. Він не шукає усамітнення, в ньому немає самоспоглядання і заглибленості в свій внутрішній світ, які властиві орієнтальним ароматів. Це яскраво виражений екстраверт, який реалізує себе в активній взаємодії з навколишнім світом і іншими людьми. Представлені ТМ ПРІМАФЛОРА духи з шипрової групи підійдуть прагматичним персонам, які самі керують своєю долею. Подібні композиції у багатьох асоціюються з демонстрацією професійних якостей, а тому шипровие цілком доречні для носіння на роботі. Втім, важливо знати міру, тому що аромат досить специфічний. 
 
Шипри - жіночі або чоловічі? 
В цілому ця категорія ароматів універсальна, однак чоловічі парфуми все-таки переважають - їх близько 45%. Аромати для прекрасних дам складають 30% шипрових парфумів, а 25% - парфуми унісекс. 
Залежно від представлених в серці аромату нот виділяють кілька різновидів шипрових.
У більшості жіночих варіацій присутні квіткові вкраплення. Найбільш поширені ноти - троянди, жасмин, конвалія. Крім класичного квартету, що складається з бергамота, дубового моху і пачулі, ці аромати включають цілий квітковий букет: жасмин, ірис, фіалку, конвалія, нарцис і троянду (духи Королева успіху (№1), Інтрига (№17), Ейфорія (№18 ). 
 
Багато деревні шипри призначені для представників сильної статі. Вони включають кипарисові, кедрові, сандалові і миртові нотки (Вулкан пристрасті (№10), Улюбленець долі (№11), Магія розкоші (№12)). 
 
Шкіряні шипри також в більшості своїй представлені чоловічий парфумерією, наприклад з замшею і тютюном, але ми втілили своє бачення шкіряного шипра для жінок (духи Спокуса (№ 20)). 
 
акватичні аромати
Морські запахи приносять з собою безтурботний настрій пляжного відпочинку. Нескінченні сонячні дні і нічні дискотеки під відкритим небом. Жаркий пісок і прохолодні бризки на засмаглій шкірі. Яскраві парео і легкі літні сорочки ... Все це оживає, тільки-но ви натискаєте на пульверизатор улюбленого флакончика.
 
Варто відзначити, що це дуже різнорідна група. Вперше парфумерам вдалося «зловити» ноти морського бризу в 1990 році. З тих пір стали з'являтися аромати, де запах водної стихії (озон, бриз) грає головну роль (саме їх відносять до групи «морські» або «водні»). Але дуже часто аромат моря чується не так яскраво, відтіняючи інші компоненти. У такому вигляді він зустрічається в квіткових, деревних і орієнтальних композиціях. 
 
Одна з найбільш захоплюючих морських легенд духи Владика стихій (№13), продовжують акватичні тему духи кришталево відлуння (№14), Перемога (№7) і Легенда імператора (№2). 
 
солодкі аромати
Звичайно, солодкі аромати існують вже сотні років, проте по-справжньому парфумери зацікавилися ними лише в 1990-х роках. Гурманські запахи володіють особливою привабливістю. Дивного тут нічого немає: бджоли летять на що обіцяють багато меду пишні квіткові запахи, а люди ... уповільнюють крок біля булочної. І бажаючи зробити комплімент духам, ми за звичкою говоримо, що вони пахнуть «смачно». 
 
Створені нами духи Жіноча таємниця (№21) - це досить молода і чарівна парфумерна особа. Її оточує солодкий, теплий аромат з грайливими освіжаючими нотками. Бальзамічні квіти, груша і жасмин - початкові акорди. Серцева гармонія складається з троянди, білої фрезії і жасмину, а обрамленням служать сандал і білий мускус. 
 
Багато хто вважає, що солодкі запахи - прерогатива недосвідченої юності. Наступний аромат продемонструють, що кондитерські ноти далеко не завжди звучать невинно. Вони можуть бути глибокими і спокусливими. 
 
Духи Шарм (№16) вважаються класичними, завдяки своєму насиченому запаху вони ефектно звучать навіть на відкритому повітрі. Композиція об'єднує свіже, соковите початок з бергамота, мигдалю і магнолії, пишний серцевий букет (лаванди, ірис, білих квітів, магнолії, герані і пачулі) і привабливу базу (ваніль, сандал, боби тонка, карамель, праліне і мускус). 
 
східні аромати 
Так звані східні запахи - це Схід палкий і пристрасний, той, що подарував нам спокусливі східні танці. 
 
Що спільного для ароматів цієї групи? У парфумерному світі є кілька класифікацій, кожна з яких дає свою відповідь. Однак в одному вони сходяться: типовий «Орієнт» - це мускус, ваніль, різноманітні прянощі і східні смоли (наприклад, мирра, ладанник), амбра. Як доповнення зазвичай використовують квіти на зразок троянди, жасмину, флердоранжа, а також деревні запахи сандалу, кедра, ветівера. Класична композиція такого типу - нудотно-солодка і пряна, насичена. Вона залишає за своєю господинею ароматний шлейф. Уже в 8 столітті араби робили успіхи в парфумерії такого типу, але визнання східних ароматів в Європі прийшло лише в кінці 18 століття - такі духи були у подружжя Наполеона Жозефіни. 
 
Друга хвиля східних ароматів прийшла разом з появою знаменитого «опіуму». Наші орієнтальні духи яскраво виділяються на тлі своїх шипрових і альдегідно-квіткових сучасників. 
 
Натхнення (№4): орієнтальний запах з квітковими нотами. Багатий, чуттєвий, цей аромат схожий на запальний танець. Ваніль, мускус, сандал відтіняють троянду, флердоранж, конвалія і гарденії. 
 
Флоріентальние духи Симфонія (№3). Це досить доброзичливий аромат, який, на відміну від класичних запахів сходу, цілком можна надягати в офіс. Він не завжди доречний влітку, зате з осені і до кінця весни буде «сидіти» відмінно. У складі яскраво виділяються мандарин, півонія, нектарин, ірис, сандал і мускус. 
 
Верховна жриця (№28) - жіночний Схід. На першому плані - пачулі, базилік, трохи більше розмиті аромати півонії, лаванди, бобів тонка, мускусу і ветівера. 
 
Схід для чоловіків представлений ароматами Гіпноз (№9) і Тріумф (№30).
 
Східні аромати краще надягати ввечері. Вони ідеально звучать в холодну пору року. Адже при невисокій температурі повітря запах випаровується з шкіри повільніше, і навколишні можуть насолодитися кожним його нюансом. 
 
В цілому, орієнтальні аромати добре відповідають образу покорительки чоловічих сердець, жінки-вамп. Вітаються високі підбори, облягаючий одяг, шкіряні і вельветові елементи, помітний макіяж. Шукаєте аромат для романтичної зустрічі? Зачаровує орієнтальний запах стане вдалим прикрасою. 
 
деревні аромати
Віднесення аромату до групи деревних говорить про те, що в його піраміді будуть присутні такі компоненти: сандал, ялина, сосна, кедр, палісандр, уд і інші, мають запах деревини. Відтінки цього запаху можуть бути різноманітними - теплими, як ніби дерево підігрітий променями сонця, хвойними, смолистими, димними. Основна умова - деревна тема повинна виконувати соло, переважати в композиції. 
 
Парфуми з деревними нотками може бути призначений як для чоловіків, так і для жінок, проте, з цілком зрозумілих причин (асоціативні зв'язки з мужністю, стійкістю), більше "деревної" парфумерії випускають для сильної половини людства. Втім, пані теж можуть себе порадувати такими духами, тим більше що "дерево" прекрасно звучить спільно з цитрусовими, свіжо-зеленими, квітковими і навіть фруктовими ароматами. Що пропонує в цьому напрямку своїм партнерам ТМ ПРІМАФЛОРА? 
 
Духи Екстаз (№23) цитрусово-фіалкові звучання початку змінює аромат квітів оливи і анісу в серце і підкреслюється вплітанням майже акварельних нот троянди, бакаута, шкіри і тютюну. 
 
Духи Вишуканий стиль (№5) це легкий свіжий аромат розрахований на молоду аудиторію. Композиція вийшла не дуже складної за складом, цитрусово-теплою. Мандариново - імбирне початок плавно переходить в серці сформованості амброю і лавандою, шлейф грунтується на бурштині і деревному запаху. 
 
Стійкий, але не задушливий парфум Жага пригод (№27) призначений для чоловіків. Що відноситься до групи деревних - фужерних, він створює відчуття лісу після пролилася великими краплями дощу. Прозора солодкість трохи димного повітря проникає в легені, і нею неможливо надихатися. Провідна роль в цьому ароматі належить ветиверії з його сильним землистим запахом і димними півтонами. Склад збагачує полин, солодкий лікер і неролі, розпізнається як запах деревини з присутністю теплих ноток соняшнику. Прекрасно вписані в композицію кипарис, пачулі, сандал і боби тонка. 
 
Як і гурманськи звучать деревні ноти в ароматах Честь і доблесть (№29), Екзотичний фрукт (№8), а духи Шляхетна зухвалість (№26) - це вечірній аромат з смолисто-масляним обволакивающим деревним наповненням.
 
фужерні аромати
Фужерні аромати являють собою одну з груп, що виділяються в парфумерії. Назва групи утворено від французького "fougre" - "папороть". Слід знати, що сам папороть запаху не має, тому під цим терміном зібрані парфумерні композиції, які мають трав'яну або лісову ароматичну тональність. 
 
Досягти папоротевого пахощів дозволяє поєднання наступних інгредієнтів: м'якою заспокійливою лаванди, що володіє цитрусовим присмаком бергамота, одержуваного з бобів тонка і має запах свіжоскошеної трави кумарину, що додає м'яке землисто-вологе звучання дубового моху. Це ж напрям забезпечується використанням ароматів шляхетної деревини, герані і ветівера. На сьогоднішній день в фужерних ароматах виділяють підвиди, пов'язані з варіаціями складів: з зеленими, квітковими, цитрусовими нюансами.
 
Опис найяскравіших парфумів представлено нижче. 
 
Духи Пристрасть (№15) дарують Вам передчуття свята, парфум особливо гарний у зимову пору. Верхні ноти являють собою позитивний заряд запахів соковитого лимона і болгарської лаванди. Серце м'яке рожеве з включенням озонових нот. Шляхетна і багата база складається з композиції пачулі і амбри. 
 
Духи Феєрія успіху (№6) дуже чоловічий фужер, свіжий, гострий, неголосний, але стійкий, він чудовий для повсякденного використання. Початок м'яке цитрусово-Ламантинові з нотками замороженої дині, триває нотами серця, в яких можна виділити трав'яну свіжість базиліка, лаванди, чебрецю та листа фіалки. В цілому мускусно-деревна база включає кашмеран, зелені ноти бамбука, кумарин і кипарис. 
 
квіткові 
Квіткові аромати - це найбільше сімейство в парфумерії. Їх спектр дуже широкий. У нього входять квіткові моноаромати і композиції, в основу яких покладено цілий квітковий букет. Це різноманітні поєднання квіткових нот, серед яких найпопулярнішими є троянда, жасмин, тубероза, фрезія, фіалка, ірис, лаванда, лілія та інші.
 
Квіткові аромати можуть бути густими і насиченими, а можуть мати легкий і напівпрозорий флер. Крім того, вони бувають денними і вечірніми. Варто зазначити, що не у всіх ароматах цього сімейства ноти квітів є домінуючими. Все частіше квіткові композиції доповнюються яскравими фруктовими, деревними, зеленими і пряними нотами. Звідси з'явився поділ квіткового сімейства на кілька підгруп: квіткові, квітково-фруктові, квітково-зелені, квітково-водяні, квіткові деревно-мускусні і квітково-фруктові солодкі.
 
Квітково-фруктові парфуми відрізняються грайливим і життєрадісним звучанням. Ці аромати користуються успіхом у молодих і енергійних дівчат (Квіткове насолоду (№22)). 
 
Квітково-зелені і квітково-водяні духи відрізняються дзвінким і свіжим звучанням. Ці аромати - легкі, світлі, повітряні і прозорі (Романтичне побачення (№24), Флора (№25). 
 
Квіткові аромати - переважно жіночі. Тільки вони здатні підкреслити елегантність і крихкість жінки. В арсеналі кожної дівчини повинен бути флакончик чудового квіткового аромату. Особливо популярні парфуми цього сімейства навесні, коли навколо все розквітає і пахне. Квіткові духи пробуджують від зимової «сплячки», даруючи гарний настрій кожен день.
 
Жінка - це культура квітів, чоловік - культура дерева. Тому жіночі аромати побудовані на квітковому диханні, в чоловічі - на деревному. На кожній людині одні й ті ж парфуми будуть звучати по-різному.
 
- Чи правда, що якщо людина не відчуває духів на собі, він вибрав по-справжньому свій аромат? Якщо так, то чому так відбувається?
 
- Абсолютно вірно. Ще один сигнал - коли аромат на вашій шкірі подобається абсолютно всім. Відповідний вам запах ви будете чути тільки перший час, пізніше ви перестанете його помічати. При цьому всі почнуть тягнутися до вас під чарівністю вашого аромату. Так відбувається тому, що наш нюховий центр відключається, коли все нормально. Якщо ж запах є чимось далеким, організм постійно буде про нього нагадувати - так наші рецептори ніби б'ють на сполох, і рано чи пізно можуть помститися головним болем або алергічною реакцією. 
 
 
Аромат - це гармонія зовнішнього і внутрішнього.
Чому на кожній людині один і той же аромат розкривається по-різному?
 
- Це пов'язано з гормональним, емоційним і енергетичним фоном кожної людини. Кожен з нас має власний запахом шкіри. Уявіть, що ви - це червоний колір, а я - синій. Ми взяли жовтий аромат, яким він буде на вас? Помаранчевим. А на мені? Зеленим. Ця метафора і є відповідь на ваше запитання.
 
Як наносити парфум?
 
Духи - це невід'ємна частина Вашого гардеробу, носити яку потрібно правильно. Тривалість і сила звучання аромату безпосередньо залежить від того, як і куди він наноситься.
 
Куди наносити парфуми?
 
Зазвичай ми звикли наносити парфум за вухами. Фахівці ж вважають парфюмерно активними цілих 16 точок на нашому тілі. Це так звані «теплі точки» - місця, в яких кровоносні судини знаходяться близько до шкіри, тому аромат на них звучить «голосніше». У їх числі - віскі, згин ліктя, зап'ястя, центр грудної клітини, ділянки під колінами і у щиколоток. Дуже активні точки на шиї, на вісім сантиметрів нижче вуха.
 
Есте Лаудер (Estee Lauder) рекомендувала скропити перед собою і увійти в хмару духів. Безумовно, це підійде для насичених духів, а ось легкі і свіжі при цьому способі нанесення будуть відчувати слабо.
 
Коко Шанель (Coco Chanel) радила наносити парфум туди, куди Ви хотіли б, щоб Вас поцілували.
 
Більшість людей наносять парфуми в самому кінці, коли вже одяглися, або взагалі перед виходом з дому. На жаль, так аромат довго не протримається. Пам'ятайте, що аромати пробуджуються від тепла Вашого тіла, тому їх варто наносити не на, а під одяг. Синтетичні тканини можуть змінити запах до невпізнання. Виняток можна зробити хіба що для виробів з вовни та хутра, які не тільки залишать аромат в недоторканності, а й надовго його збережуть.
 
Одяг добре вбирає, але погано віддає запахи. Причому не тільки парфум, але і всі аромати навколо. Крім того, якщо наносити парфум на одяг, особливо світлу, є ризик, що залишаться плями і розводи.
 
Користуйтеся парфумами відразу після душу або ванни. Чистий распаренная шкіра вбирає аромат, як губка воду. При цьому величезне значення має зволоження шкіри. Якщо у вас жирний тип шкіри, турбуватися нема про що, а ось якщо суха або нормальна, то, щоб парфум тримався довго, шкіру необхідно зволожити.
 
Не встигли прийняти душ перед виходом? Намажте точки пульсу жирним кремом, а потім нанесіть на них духи. Така основа закріпить аромат: він протримається довше.
 
Нетерпимі до духів і коштовності: перли, бурштин і деякі інші камені тут же втратять свій блиск, якщо на них розпорошити туалетну воду.
 
Побризкати парфум на зап'ястя і потерти їх одна об одну - ви робите так, зізнайтеся? Це помилка. Будь аромат багатошаровий: спочатку розкриваються верхні ноти (буквально за перші 5-15 хвилин), потім починають «звучати» середні, або ноти серця і в кінці пробиваються базові. Якщо парфум розтирати, то цей процес порушується, аромат втрачає індивідуальність. Тому просто дайте духам висохнути.
 
На завершення - ще кілька секретів, які дозволять вам відчувати і дарувати улюблений аромат максимально довго.
  • Нанесіть крапельку духів на гребінець. Розчешіть. Волосся відмінно утримують запахи: при кожному повороті голови за вами буде залишатися приємний шлейф.
  • Змочіть ватяний диск улюбленими духами і покладіть його в сумочку або кишеню. Це посилить аромат і створить пахучу ауру не тільки навколо вас, але і навколо ваших речей.
  • Зберігайте парфум правильно. Слідкуйте за терміном придатності і не залишайте його у ванній. Там занадто жарко і волого. Краще тримати духи в коробці, в якій вони продавалися: так вони будуть захищені від сонячного світла.
 
Духи, як мерехтіння свічки, здатні огорнути вас і додати вашому образу магію. Але аромати підступні. Якщо ви користуєтеся одним і тим же парфумом довго, ваш ніс може настільки до нього звикнути, що почне здаватися, ніби з кожним новим флаконом аромат все менш стійкий. Також не забувайте, що, якщо духи вам підходять, ви їх не відчуваєте. Якщо ж ви «чуєте» парфум, значить, він не для вас або ви вилили його на себе занадто багато. У цьому випадку буде некомфортно не тільки вам, а й оточуючим.
 
А для того, щоб допомогти Вам у виборі відповідних ароматів, пропонуємо ознайомитися з описом нашої лінійки духів.
Відкуги

Написати відгук