Коронавірус: профілактика захистить вас від хвороб!

Найголовніше: не піддавайтеся паніці і не вірте всьому, що пишуть в інтернеті!


На цей раз, вірус з Китаю (м Ухань є центром зародження вірусу) не є термостійким і буде убитий при температурі 26-27 градусів. Тому пийте більше гарячої води.

Більше бувайте на свіжому повітрі, де немає скупчення людей, під сонцем.

Досить тепла питна вода ефективна проти всіх вірусів.

При чханні зараженим людиною, вірус може поширитися на 3 метри, перш ніж він впаде на землю, і більше не буде знаходитися в повітрі.

Коли вірус впаде на металеву поверхню, він проживе не менше 12 годин. Тому пам'ятайте, якщо ви стикаєтеся з металевою поверхнею, ретельно вимийте руки з милом або витре руки антисептичної серветкою.

Вірус може залишатися активним на тканини протягом 6-12 годин. Звичайний пральний порошок повинен вбити вірус. Для зимового одягу, яка не вимагає щоденного прання, ви можете покласти її на сонці, щоб убити вірус.


Про профілактику:

1. Найпоширеніший спосіб заразитися - це торкатися до людей публічно, тому ви повинні часто мити руки. Вірус може жити тільки на ваших руках протягом 5-10 хвилин, але багато що може статися за ці 5-10 хвилин (ви можете потерти очі або мимоволі колупатися в носі).

2. Прийшовши додому, полощіть горло і промийте ніс підсоленою водою (1 чайна ложка на склянку теплої води).

Пам'ятайте, що частіше хворіє люди, які мають хронічні захворювання серцево-судинної, дихальної системи, суглобів і цукровий діабет. Тому необхідно оздоровлення цих систем.

І треба знати, що наш організм в переважній більшості випадків може впоратися з вірусом. Для цього імунна система починає боротьбу, їй потрібно 5 днів для вироблення антитіл і ці антитіла потім нейтралізують вірус.

Природно, лікування - це фактично підтримка організму протягом того часу, поки відреагує імунна система. Підтримка організму - це препарати для серця, для судин, антиоксиданти, заповнення втрат рідини.

ТМ «Прімафлора» пропонує досить великий вибір натуральних, екологічно чистих, лікувально-профілактичних продуктів для підтримки здоров'я і імунітету.

Екстракти: астрагал, солодка, ехінацея, шипшина, гранат, календула, ісландський мох, прополіс; «Вітаміни життя», еліксир «Джерело вітамінів», «Прімафлор-плюс», «Прімафіто плюс», «Прімафіто з хвоєю», «Древо життя», «Китайський рецепт», «Вітасофт з кмином».

Приправа «Цілюща» є незамінним профілактичним і лікувальним продуктом під час вірусної інфекції. Це джерело вітамінів і мінералів, полегшує дихання, має виражену бактерицидну і протизапальну дію, знімає інтоксикацію, пом'якшує кашель.

«Бальзам протизастудний» - надасть велику допомогу при вірусної інфекції. Бальзам створений на основі концентрованих ефірних і рослинних олій, і екстрактів трав. Має протизапальну, противірусну, антибактеріальну властивостями. Перед виходом з будинку на вулицю, добре нанести крапельку бальзаму на носогубний трикутник. Нанесіть на долоні і розітріть - це захистить від проникнення вірусу всередину.

Увечері використовувати для розтирання грудної клітини, а також підошви, долоньок, литкових м'язів.

Будьте особливо уважні і пийте багато теплої води!

Відкуги

Написати відгук