Лімфатична система - Прімафлора

Лімфатична система є частиною судинної системи, доповнюючи венозну систему. Лімфатична система бере участь в обміні речовин організму і забирає від клітин і тканин різні його продукти, а також чужорідні частинки (бактерії, віруси, гриби, найпростіші, гельмінти)), які надходять в кровоносну систему.


До лімфатичної системи відносять:

  • Лімфатичні капіляри, що представляють найтонші лімфатичні судини, стінки яких побудовані тільки з шару ендотеліальних клітин. Лімфатичні капіляри, багаторазово з'єднуючись між собою, утворюють у всіх органах і тканинах різноманітні капілярні лімфатичні мережі. Лімфатичні капіляри, на відміну від кровоносних, починаються сліпо. Лімфатичні судини, які утворюються з злиття лімфатичних капілярів. Лімфатичні судини забезпечені великим числом парних півмісяцевих клапанів, що допускають струм лімфи тільки в центральному напрямку. Лімфатична система йде вся "знизу-вверх", і ніколи в зворотному порядку! Тобто з кінчиків пальців - і до грудного лімфатичного протоку. : Коли лімфа піднімається - клапан її пропускає, але тут же захлопується (не дає можливості зворотного ходу лімфі!). Дуже важливо при масажі дотримуватися напрям масажних рухів, щоб не зруйнувати клапанний апарат лімфатичних судин.
  • Лімфатичні судини збирають лімфу з лімфатичних капілярів тій чи іншій області і несуть її убік великих лімфатичних проток. Лімфатичні судини, з'єднуючись між собою, утворюють сплетення в підшкірній клітковині, в органах і по ходу кровоносних судин.
  • По дорозі поверхневих і глибоких лімфатичних судин расплагаются лімфатичні вузли (лімфовузли), і через них беруть лімфу від тих тканин, органів або ділянок тіла, в яких судини беруть початок. У лімфатичному вузлі розрізняють лімфатичні судини, що вступають у вузол (приносять судини - приносять лімфу до вузла), і лімфатичні судини, що виходять з нього (звуться виносять судин - відводять лімфу від вузла) Таким чином, лімфатичні судини в лімфатичних вузлах перериваються, що є однією з характерних особливостей лімфатичної системи.
  • Лімфатичні вузли можуть мати різноманітну форму (округлі, довгасті і ін.) І різну величину. Кожен вузол має капсулу, яка представляє собою щільну соединительнотканную оболонку з домішкою гладких м'язових волокон; це забезпечує вузлу можливість скорочуватися і активно просувати лімфатичну рідину. Лімфа, яка надходить у вузол по приносить судинах, омиває лімфоїдну тканину вузла, звільняється тут від сторонніх часток (бактерії, клітини пухлини та ін.) Лімфовузол - він у першу чергу відповідає, якщо є запалення або онко процес. Метастазування онко клітин йде по лімфовузлів.
  • У лімфовузлах ферментна база лімфоцитів-макрофагів. Збагатившись лімфоцитами, лімфа відтікає від вузла по виносить судини. Вона утворюється в результаті фільтрації плазми кровоносних капілярах, рідина виходить у міжклітинний простір, де вода і електроліти частково зв'язуються з колоїдними і волокнистими структурами, а частково утворюють водну фазу. Так утворюється тканинна рідина, частина якої реабсорбується назад у кров, а частина - надходить в лімфатичні капіляри, утворюючи лімфу. Лімфа є простором внутрішнього середовища організму. Лімфатичні капіляри є скрізь, крім головного і спинного мозку, паренхіми селезінки, хрящів, склери і кришталика ока, плаценти.


Лімфатична система виконує важливу захисну функцію організму, оберігає нас від багатьох захворювань. На жаль, сучасний ритм життя, екологія, хімічні харчові добавки найчастіше пригнічують повноцінну роботу лімфи і систему кровообігу. У підсумку, шлаки і токсини накопичуються в організмі, провокуючи багато хронічні порушення.

Лімфатична система - одна з найскладніших і хитро влаштованих систем людини. .

У лімфатичних вузлах часто виникають застійні явища. У результаті організм забруднюється, у людини може не тільки підвищуватися артеріальний тиск, але і виникати алергічні реакції, варикозне розширення вен і ряд інших неприємних захворювань. З віком затримка рідини в міжклітинному просторі зустрічається все частіше. Малорухливий спосіб життя призводить до погіршення лімфообігу і зниженню лімфотоку. Накопичення тканинної рідини проявляється у вигляді набряків на ногах, на обличчі, у вигляді мішків під очима. В основі даних процесів лежить дисбаланс між кровоносної та лімфатичної системами, що приводить до збільшення загальної маси тіла, локальним жировим гіпертрофії, целюліту.

Лімфатична система - це система виведення отрут з організму, особливо бактеріальних і грибково-паразитарних, отрут найпростіших!

Практично від цієї системи залежить ІМУНІТЕТ людини. Клітинні елементи органів дімфасістеми (лімфовузол) - популяції клітин лімфоцитів - "Т" - клітини (клітини вродженого імунітету) - і "В" - клітини (придбаного Імунітету) - а також макрофаги забезпечують імунного захисту організму.

Вони, фільтруючи цю рідину, знищують бактерії, віруси, грибки, паразити і найпростіших.

Лімфатична система - ЄДИНА система, крім нирок і ШКТ (шлунково-кишкового тракту), яка має ВИКИД через слизові оболонки НАЗОВНІ!


Це абсолютно унікальне явище:

ПЕРШИЙ вогнище лімфатичної евакуації токсинів, бактерій і др.наружу - це - піхви (у жінок) і уретри (у чоловіків)!

ДРУГИЙ вогнище висадки - КИШЕЧНИК, через нього виділяється величезна кількість отрут. Іноді у вигляді слизу. А що таке слизу? - Та ті ж загиблі віруси, бактерії, грибки, дизентерійні палички, сальмонел та інше. Лімфовузлів, відкритих всередину кишечника, тисячі - ось вони і виділяють все це! (останнім часом часто можна почути, що імунітет більшою мірою залежить від кишечника), -

ТРЕТІЙ вогнище - піднімаємося на поверх вище - це потові залози, особливо в пахвових западинах. Людина просто ПОВИНЕН потіти - все отрути (гормони, токсичні отрути - середні молекули, що не гній) організм виводить через шкіру.

А що ми робимо, щоб вони не виводили ніколи? - Використовуємо 24-годинний дезодорант! А куди підуть ОТРУТИ ??? - Найближчим місце - в молочну залозу! А звідси і мастопатія, і онко процеси. Страшна помилка !!! Ніколи не товуйте сь 24-годинним дезодорантом! Тільки 6-годинним, і потім дати можливість організму потіти - і все змивати! А найкращий засіб - це дезодоранти «Прімафлора». Вони на натуральній основі і володіють дренажної функцією.

Лімфатична система: по всій шкірі, за всіма суглобам.

Наприклад, суглоб колінний - дві кістки з гладкою опорною поверхнею, а навколо них - суглобова сумка (капсула). У деяких набрякають суглоби + здавалося б, чому тут набрякати?

А виявляється, ззаду цього суглоба - величезний лімфовузол, і якщо його затромбовані (бактеріями, напр. Бета-гемолітичним стрептококом, який живе в крові) - то тут і вийде АРТРИТ (ревматоїдний, інфекційно-алергійний, поліартрит - якщо багато суглобів уражена).

ЧЕТВЕРТИЙ вогнище - НОС, через нього виводиться основна кількість повітряно-крапельної інфекції. Аденоїди відрізали - убили свій захисний рубіж!

П'ЯТИЙ вогнище - мигдалин. Якщо їх видалити - ще один захисний рубіж прибрали. У більшості людей, у яких видалили мигдалини - розвивається хронічний ларингіт, хронічний фарингіт, з елементами бронхіту.

ШОСТИЙ вогнище - гортань - це ларингіти.

СЬОМИЙ вогнище - трахея - розвиток трахеїти.

ВОСЬМИЙ вогнище - БРОНХИ - розвиток бронхітів.

ДЕВ'ЯТИЙ вогнище - ЛЕГКІ - розвиток пневмонії.


Що таке ПНЕВМОНІЯ? - Це тромбування лімфатичних вузлів, що перешкоджає виходу рідини.

У тих людей, хто приділяє увагу зарядки, у спортсменів зазвичай з лімфосістеми все гаразд. Чому?

Лімфатична судина розташований у глибині м'язових волокон. При скороченні м'язів - лімфа проштовхується, а назад її не пропускають клапани в лімфососудах. Але якщо м'яз навколо судини не працює - звідки взятися руху лімфи ?!

Відчуваєте, що втомилися - значить, застоялася лімфа! Якщо доводиться довго сидіти на роботі чи навчанні -попейте води, посувайтеся, зробіть приховану гімнастику.

А щоб не було геморою, простатиту, аденоми (у чоловіків), варикозного розширення вен зовнішніх статевих органів (у жінок) - "підскочили" раз 30-50 на сідничних м'язах - це масаж лімфатичних колекторів малого таза.

Причина більшості хвороб - застій і поразка лімфи від обездвиженности м'язів.

Головне в житті - правильне харчування і РУХ, і нічого важливішого немає!

Лімфатичної системи є Основоположною системою, що забезпечує нормальне функціонування людського організму ... "Будь-які порушення, що відбуваються в організмі людини, є прямим наслідком тих чи інших порушень в лимфосистеме. Будь важковиліковною, хpоніческіе, захворювання; у тому числі такі як Гемофілія, Лейкемія, іхтіоз, Нейродерміт, Псоріаз, а також різні Ракові пухлини, є, в більшості випадків, наслідком порушення в лимфосистеме.

Виходячи з вищесказаного, могжно стверджувати, що лікування захворювань, профілактика може бути цілком успішним, у разі відновлення функцій Лімфатичної системи за допомогою ЗБОРІВ лікарських трав, підібраних строго індивідуально з урахуванням всіх особливостей організму. При повноцінному відновленні функцій лімфосістеми відбувається також і ОМОЛОДЖЕННЯ всього організму ...

Якими ж продуктами КС «Прімафлора» ми можемо допомогти організму вивести токсини, шлаки, позбутися мікроорганізмоов? :

Препарати компанії «Прімафлора» такі як, Еліксир життя Довголіття, Ісландського моху екстракт, Хвоща екстракт, екстракт Фенхелю, Вітасофт зі скваленом, Форма життя, Янтар з екстрактом зеленого чаю, Онкофітам - допоможуть очистити лімфосистему, посилити її дренажну функцію, посилити лімфовідток.

Наші амінофіти допоможуть вивести солі важких металів, радіонуклєїди. Вивести накопичені шлаки з організму, алергени, поліпшити детоксикаційну функцію печінки допоможуть фіточістам, фітоал, гепатофітам, пульмофітам, артрофітам, онкофітам, форма життя, чистота життя, артишок, астрагал, полин, очищення, корінь лопуха, який також має дезінтоксикаційний дією, пов'язує аміак та інші токсичні речовини, розторопша - покращує дезінтоксикаційну функцію печінки, нейтралізує різного роду токсини. Провівши очисні програми вже багато симптомів, хвороби йдуть. Препарати, що впливають на бактерії (що мають протизапальну дію) це екстракти- календула, солодка, польовий хвощ, ісландський мох., Подорожник., Звіробій, софора, береза ​​- вбиваюча мікроорганізми сечостатевої системи. Також протизапальною дією володіють апітонфіто з хвоєю, китайський рецепт, пульмофітам, артрофітам, нефрофітам.

У результаті препаратів «Прима флора» очищаються лімфатичні шляхи, рідина починає рух, очищається міжклітинний простір, клітини починають дихати, поліпшується кровообіг і обмін речовин.

Лімфосістема в організмі Людини грає роль Очисних споруд ... І чим краще функціонують Очисні споруди, тим чистіше вода в крані. А у випадку з Людиною - чистіше Кров, і значить здоровіше весь організм ... І чим гірше працює лимфосистеме, тим більше різних захворювань з'являється у людини. «Для того, щоб очистити струмок, безглуздо вичерпувати з нього воду! - Простіше і Надійніше прибрати лежачу у витоках Струмка" дохла кішка ", і вода очиститься сама собою ...».

Відкуги

Написати відгук