Комп'ютерне тестування компанії «ПРІМАФЛОРА»

Медичний діагностичний комплекс «Медбіотех» це синтез новітніх досягнень в області біорезонансної терапії та електропунктурної діагностики з додатковими розробками.

Мети комп'ютерного тестування в Компанії «ПРІМАФЛОРА» - визначення вихідного рівня здоров'я людини і його схильності до різних захворювань, встановлення причин патологічного процесу, систематичне відстеження динаміки оздоровлення, своєчасна корекція плану оздоровлення.

Комп'ютерне тестування візуально показує роботу кожного органу і системи організму людини в даний момент, його функціональні можливості, дає можливість дізнатися: проблеми в якому органі або системі стали визначальними для виникнення захворювання.

Передовий сучасний український виробник зі світовим ім'ям ексклюзивних натуральних продуктів Компанії «ПРІМАФЛОРА» володіє авторським правом на ноу-хау, переданим компанією «Діамед» комп'ютерного тестування унікальним діагностичним комплексом «Медбіотех», в основі роботи якої лежать такі методи:

1) метод Фолля - метод електроакупунктури, під час якого по біоактивним крапках, що знаходяться на руках і ногах пацієнта, йде збір інформації про роботу, біоенергетики кожного органу або його відділів; визначається виразність і характер патологічних змін, в результаті чого функція органу знижується; визначається ступінь загрози хронізації процесу.

2) метод амплітудно-частотного резонансу, принцип якого полягає у визначенні вимірювання частоти електромагнітного поля, створюваного окремим органом, що порівнюється з частотами здорового органу, закладеними в комп'ютерній програмі.

3) метод нозодов визначає: чи знаходяться нозоди бактерій, паразитів і інші патогенні мікроорганізми в організмі людини (лежить в основі проведення тестів).

Види комп'ютерного тестування в Компанії «ПРІМАФЛОРА»:

  • первинне комп'ютерне тестування проводиться до початку оздоровлення для визначення початкового рівня здоров'я людини. У результаті його з'ясовуються основні проблеми у здоров'ї і що стало причиною їх виникнення;
  • повторне комп'ютерне тестування проводиться через 2-6 місяців (не пізніше 6 місяців) після первинного для відстеження динаміки патологічного процесу, внесення корекції в план оздоровлення.

Тести проводяться як доповнення до основних видів комп'ютерного тестування:

  • тест алергенів харчових, пилкових, побутових, грибкових, бактеріальних;
  • тест гормонів: визначає наявність відхилень показників гормонів від норми;
  • тест крові: визначає наявність відхилень від норми показників печінково-ниркового комплексу, гемоглобіну, глюкози (цукру) крові, холестерину, загальних ліпідів;
  • тест продуктів: визначає перелік продуктів, які корисні й необхідні в раціоні людині (актуально для бажаючих змінити свою вагу);
  • тест вітамінів і мікроелементів, визначення наявності важких металів;
  • тест носійства патогенної флори;
  • тест носійства паразитів;
  • визначення аури людини: візуальне зображення енергетичної оболонки організму, ауріческіх фон, визначення енергетичних центрів (чакри організму), коректування основних колірних показників потенціалу здоров'я і руху енергії.

План оздоровчих заходів по закінченні комп'ютерного тестування розписує методист-валеолог (фахівець по здоровому харчуванню й способу життя, який має вищу медичну освіту) із зазначенням тривалості прийому продукції і термінів проведення повторного тестування.

Комп'ютерне тестування в Компанії «ПРІМАФЛОРА» з індивідуальним підбором оздоровчої програми - висококласний повноцінний метод оздоровлення, службовець на благо кожної людини та всієї нації в цілому.

Володіючи високою якістю виготовлення, відповідаючи світовим медичним стандартам, комплекс сертифікований в Україні, Росії, країнах Європи; рекомендовано до застосування у медичній практиці і вже протягом 10 років застосовується при медичних обстеженнях в стаціонарах, поліклініках, санаторіях.

З 1997 року комплекси «Медбіотех» щорічно представляються на виставках України, за кордоном і отримують високу оцінку фахівців.

Відкуги

Написати відгук