Етапи антицелюлітних процедур

Перед застосуванням косметичних, а особливо антицелюлітних процедур рекомендується попередньо робити глибоке очищення шкіри, тобто пілінг. Для цього необхідно застосовувати скраби - спеціальні косметичні засоби з абразивними частинками.
 
Для того щоб кавовий скраб був максимально ефективним, шкіру необхідно попередньо розпарити. Далі косметичний засіб наноситься на спеціальну мочалку і круговими рухами втирається в уражені целюлітом зони тіла. Треба помасажувати шкіру хвилину-дві і залишити засіб на тілі. Змивають його теплою водою через п'ять хвилин. Шкіра очищена, пори відкриті і готові до подальших косметичних процедур. Далі рекомендується застосовувати антицелюлітні обгортання, ванни, маски, масаж. Кавові скраби в боротьбі з целюлітом не можна застосовувати часто. Двох-трьох разів на тиждень буде достатньо.
 
Антицелюлітне обгортання це дуже популярна в багатьох СПА салонах процедура. По-перше, вона "підтягує" обсяг тіла, робить його доглянутим і гладким. По-друге - це прекрасний засіб не тільки для профілактики, але і в боротьбі з целюлітом. І по-третє - відмінний спосіб розслабитися і отримати задоволення. Загалом, з якого боку не глянь, обгортання - річ корисна. Привабливо обгортання, перш за все тим, що практично відразу ж, протягом перших трьох днів, призводить до зменшення обсягів талії і стегон, деколи до 2,5 см на добу!
Залишається лише розповісти, як це робиться. Ходити по дорогим СПА салонах зовсім не обов'язково - цю процедуру можна проводити і в домашніх умовах!
 
Вам знадобляться харчова плівка в рулоні і антицелюлітний гель ТМ «ПРІМАФЛОРА». 
 
1). Чи приймаєте гарячу ванну або душ і скрабіруете проблемні місця. В результаті такої підготовки шкіра буде добре очищена, пори розкриті, завдяки чому активні речовини проникають в тканини легко, діють максимально швидко і глибоко.
 
Якщо немає можливості прийняти ванну, просто як слід помасажуйте тіло і особливо проблемні місця (зазвичай це стегна, нижня і верхня частини живота, боки, ноги).
 
2). Потім по току лімфи (знизу вгору) наносите гель і обертається харчовою плівкою - намотуєте кілька шарів на тулуб. Щоб не сповзала, робите "перекид", через плечі. Обертаєте стегна, робите "перекид" через талію. Ваше завдання, щоб плівка протрималася покладені 30-40 хвилин.
І ось такий "мумією" відпочиваєте з півгодини, надівши теплий одяг і накрившись. Після цього плівка розгортається, а гель змивається. 
 
Для підвищення ефективності гелю необхідно користуватися ним перед виконанням фізичних вправ або відразу після них, коли м'язи і тканини розігріті. У цьому випадку засіб проникає глибше в тканини і надає більш виражений ефект. Бажаний результат настає швидше. Замість фізичних вправ можна робити будь-яку домашню роботу або просто танцювати під музику, це ще й поліпшить ваш настрій, що сприяє прискоренню обмінних процесів. 
 
Уважно стежте за своїм станом! Якщо відчуєте, що вашому організму це важко, відразу ж змийте гель або обмежтеся десятьма хвилинами. Поступово ви зможете збільшити час процедур.
 
Дуже важливо для отримання видимого результату проводити процедуру регулярно. Тільки в цьому випадку можна розраховувати на порятунок від ненависної «апельсинової кірки». Обгортання потрібно проводити курсами. 15 обгортань щодня - місяць перерви. 
 
3). Для закріплення ефекту після обгортання і змивання гелю потрібно нанести антицелюлітний крем. Він заспокоїть шкіру після гелю і підвищить ефективність основного засобу.
 
Крем антицелюлітний обов'язково використовувати в перервах для закріплює ефекту.
 
Правило №1. Перед застосуванням крему обов'язково очищайте шкіру. Мало просто сходити в душ, потрібно використовувати жорстку мочалку і якісне мило без ароматизаторів. Якщо ви будете використовувати м'який пілінг, то це буде ще краще.
 
Правило №2. Шкіра потребує попереднього розігріві. Наприклад, Ви можете пострибати на місці кілька хвилин, поприседать або навіть побігати. Для ледачих підійде гарячий душ і розтирання сухої масажною рукавичкою або жорсткою мочалкою. Це сприяє притоку крові до проблемних зон і активної дії крему надалі.
 
Правило №3. Процедура втирання крему в шкіру повинна займати не менше 10 хвилин, причому, використовувати слід власні руки, спеціальні пристосування, щітки і масажери можна взяти тільки під кінець, на останніх хвилинах. Таким чином активні компоненти крему досягнутий глибин підшкірної клітковини, та ще й створиться додатковий масажний ефект.
 
Оптимальний ефект досягається, якщо використовувати кошти з однієї антицеллюлитной лінійки в комплексі.
 
Ну і звичайно ж, не забувайте про користь спортивних вправ і здорового харчування! Гарного результату можна досягти тільки в комплексі.
Відкуги

Написати відгук