Тоніки на основі рослинних гідролатов

На прилавках магазинів варто величезна кількість різноманітних тоніків, але чомусь немає звичайної квіткової води, хоча саме вона - найпростіший, натуральний і ефективний тонік для будь-якого типу шкіри.

Тоніки ТМ Прімафлора передставляет собою спеціально підібрані композиції квіткового вод (гідролати) для ефективного догляду за шкіру різних типів, повертаючи клітини життєвої енергії, залишаючи тривале відчуття чистоти. Унікальні гідролати першої дистиляції з первинного елітного сировини максимально зберігають корисні властивості рослин. Тоніки ТМ Прімафлора - обов'язковий етап комплексу процедур по догляду за шкірою.

Гідролат першої дистиляції є прозорою рідиною з легким квітковим ароматом, що отримується шляхом парової сублімації з первинної сировини, з якого осідає залишкова кількість ефірних масел і водорозчинних, біологічно активних компонентів. Гідролат, зберігаючи властивості ефірних масел, мають більш щадний вплив і безпечні для використання на ніжних ділянках тіла, а також на шкірі схильної до подразнення.

Відкуги

Написати відгук