Потрійна сила спіруліна

Спіруліна - це синьо-зелена водорість, одне з унікальних і найдивовижніших рослин на Землі. Спіруліну по праву можна назвати одним з найдавніших морських організмів, подібного якому в природі більше не існує. Вона вважається першою формою рослинного життя на Землі (близько 3,5 мільярдів років).

Існує легенда, що три тисячі років тому в Центральній Америці жило багатостраждальне плем'я індіанців. Нещастя і хвороби переслідували їх. Одного разу, в який раз звернувшись за допомогою до Бога, вони раптом побачили опустилося на озеро рожеве хмара. Підійшовши ближче, індіанці здивувалися - хмара перетворилося на величезну зграю прекрасних фламінго. Рожеві птиці витонченими рухами збирали якусь синьо зелену рослинність з поверхні води. "Це Дар Богів! Їжа божественних фламінго повинна стати нашою їжею!" - Вирішили люди. І цієї їжею була Спирулина. З тих пір свою батьківщину індіанці назвали Астлан (місце, де живуть фламінго), а себе ацтеками. І сталася діти - найвеселіші, і жінки - найкрасивіші, і чоловіки - найсильніші, і люди похилого віку - наймудріші. А міць і багатство їх множилися з кожним роком. І дійшла чутка про їх незчисленні скарби до берегів Старого Світу. В 1519 році одержимі спрагою багатства іспанські завойовники на чолі з Кортесом вступили на цю благословенну землю. Вождь ацтеків Монтесума підніс Кортесу золоті прикраси і ... коржі з спіруліни. - Цього мені мало, - не глянувши на Спіруліну, обурився Кортес. - Мені потрібно золото, і дуже багато. - Багато золота в країні Ельдорадо, - посміхнувся Монтесума. - Але навіщо тобі золото, я дав тобі Спіруліну, Великий Дар Богів.

І більше чотирьох століть треба було людству, щоб зрозуміти легенду ацтеків і помилку Кортеса.

Водорість Спіруліна має дивовижну властивість зберігати себе в первозданному вигляді. При дослідженні секрету її довголіття встановлено, що вона має в своєму клітинному складі цілий ряд найцінніших вітамінів, мікроелементів і амінокислот, збалансованих самою Природою. Такого скупчення найцінніших поживних речовин, вкрай необхідних людині, яка не має жодна рослина на нашій планеті.

Після її відкриття в 1960 році, спіруліна була ретельно протестована науковцями в усьому світі. 

Після дослідження виявили, що це відмінний, що не займає багато місця вид їжі для космонавтів (1 кілограм спіруліни еквівалентний 1000 кілограмів різноманітних овочів).

Всесвітня Організація Охорони Здоров'я (ВООЗ) відносить Спіруліну до числа найцінніших джерел поживних речовин на Планеті.

У спіруліни виявлений практично весь набір відомих науці життєво важливих поживних речовин. Серед них - білки, жири, вуглеводи, мінерали, вітаміни, мікроелементи. Приблизно на 70 відсотків спіруліна складається з легкозасвоюваного білка. Він містить 18 з 22 амінокислот і всі незамінні амінокислоти. Найвищий показник засвоюваності білка - 95%, в той час, як з яловичини засвоюється лише 20% білка.

У 58 разів більше заліза, ніж в шпинаті!

У 7 разів більше кальцію, ніж у молоці! Вона є одним з найбагатших відомих в світі природних джерел кальцію, який допомагає побудувати сильні кістки.

У 10 разів більше калію, ніж в овочах! Калій допомагає запобігти гіпертонію.

10 гр сушеної водорості містять стільки ж бетта- каротину, скільки в 10 кг моркви (в 35 разів вище, ніж у моркві). 

Спіруліна містить в собі унікальні речовини, які не можуть бути синтезовані штучно. Серед них, наприклад, гамма-ліноленова кислота, яка міститься в материнському молоці. 

У складі спіруліни містяться вітаміни групи В. Так вітаміну В1 майже в 100 разів більше, ніж в звичайних овочах і фруктах, вітаміну В2 - в 5-20 разів більше, ніж в інших продуктах, В12 - в 2,5 рази більше, ніж в печінки тварин.

У ній містяться високі концентрації бета-каротину, вітаміну В12, вітамінів С і Е, заліза, кальцію, магнію, калію, цинку, йоду, срібла, селену, фосфору, натрію, калію, марганцю, хрому, гамма ліноленової, фолієвої, пантотеноваой кислот . 

Спіруліна містить також цінні фітонутрієнти: фикоцианин, полісахариди і сульфоліпіди, які стимулюють імунну систему, знижуючи ризик інфекційних, онкологічних і аутоімунних захворювань.

На особливу увагу заслуговує гамма-ліноленова кислота, основним джерелом якої на Землі є тільки материнське молоко і спіруліна. Гамма-ліноленова кислота необхідна для профілактики і лікування артритів, фригідності і відсутності лібідо у жінок, є великою цінністю при відновленні потенції у чоловіків. У поєднанні з вітаміном Е ці компоненти покращують репродуктивну (дітородну) функцію, сприяють настанню і нормальному перебігу вагітності, а після пологів - доброї лактації. 

За даними клінічних досліджень, проведеним американськими фахівцями, ожиріння, брак цинку, алкоголізм, депресія, симптоми старіння і шизофренія також можуть бути пов'язані з дефіцитом гамма-ліноленової кислоти.

До складу спіруліни входять три пігменту: каротиноїди, хлорофіл А і Фікоціанін, які допомагають організму синтезувати багато ферментів, необхідні для регулювання обмінних процесів і мають потужні антиоксидантні властивості. Найбільш важливий з пігментів для людини це фикоцианин (синій пігмент), який в силу своєї протипухлинної активності здатний зупиняти зростання ракових клітин. Крім спіруліни більше фикоцианина ні в одній рослині на нашій планеті не знайшли. 

Глютамінова кислота вважається важливою їжею для клітин мозку, покращує розумові здібності і знижує тягу до алкоголю. 

Інозітол необхідний для лікування печінки. Він бере участь у виведенні канцерогенів з організму, а також надмірної кількості жіночих гормонів. Сприяє нормалізації рівня холестерину в крові. 

Тіамін необхідний при проблемах з нервовою системою, підвищеної стомлюваності, безсонні, порушенні серцевого ритму, задишки. 

Тирозин має антивіковими властивостями. Також є медичні підстави припускати, що тирозин запобігає появі сивини. Вчені називають цю речовину "еліксиром молодості".

Завдяки багатокомпонентні склади, спіруліна: 

 • стимулює імунну систему;
 • підтримує серцево-судинну систему і знижує рівень холестерину в крові; надає кардіопротекторну дію в умовах гіпоксії;
 • позитивно впливає на травний тракт, очищає кишечник і відновлює мікрофлору при дисбактеріозах;
 • є потужним антиоксидантом;
 • має гепатопротекторну дію, 
 • захищає клітини і органи від іонізуючої радіації;
 • сприяє виведенню з організму солей важких металів і радіонуклідів; сприяє очищенню від шлаків;
 • стимулює кровотворення і активізує обмін речовин; 
 • пригнічує ріст грамнегативних і граммпо-пожітельних мікроорганізмів;
 • знижує рівень цукру в крові;
 • підвищує лібідо у жінок і потенцію у чоловіків;
 • володіє лужними властивостями, допомагає відновити і підтримувати здоровий рН-баланс в організмі;
 • виводить зі шкіри токсини, покращує клітинний метаболізм, сприяє швидкому відновленню і загоєнню клітин епідермісу і попереджає появу вугрів; 
 • володіють потужними антивірусними властивостями. 

Унікальний хімічний склад спіруліни - найцінніший продукт для нормалізації фізіологічних функцій організму. За даними ВООЗ, спіруліна захищає щонайменше від 70-ти хвороб.

Основні показання:

 • нормалізація серцево-судинної і нервової систем організму; профілактика і лікування атеросклерозу і пов'язаних з ним коронаросклероза, стенокардії, ішемічної хвороби серця, склерозу судин головного мозку, після інфаркту, інсульту, регулювання артеріального тиску при гіпо- та гіпертонії;
 • профілактика і лікування всіх видів анемії, поліпшення кровотворення;
 • сприяє відновленню функції печінки, нормалізує, очищає і підсилює її бар'єрні функції; при гепатитах;
 • при хронічних захворюваннях кишечника; дисбактеріозі;
 • при хронічних запальних захворюваннях, в тому числі туберкульозі, хронічних бронхітах, синуситах, ринітах, отитах;
 • при вірусних інфекціях, включаючи ВІЛ, грип, Параті (свинку), кір, і герпес; 
 • ефективно застосовується при гломерулонефриті, піелонефріте, нефротичному синдромі;
 • в комплексній терапії артритів, артрозів, остеохондрозі, міозитах; 
 • для профілактики і лікування прогресуючої короткозорості, катаракти, глаукоми та інших захворювань зору, поразок сітківки ока у діабетиків;
 • в комплексному лікуванні хворих на діабет;
 • як загальнозміцнюючий, детоксикаційну засіб під час та після хіміо- та радіотерапії;
 • при захворюваннях шкіри, пов'язаних з гіповітамінозом, комплексної терапії псоріазу, екземи, дерматозів;
 • зменшує токсикози вагітних, нормалізує менструальний цикл, використовується при фригідності та відсутності лібідо у жінок, є великою цінністю при відновленні потенції у чоловіків; 
 • для підвищення фізичної витривалості і результативності у спортсменів, при інтенсивних тренуваннях вона відновлює клітини тканин, забезпечує повноцінну роботу м'язів, сприяє нарощуванню м'язової маси.

Споживання унікального препарату дозволить кожному з нас: 

 • заповнити вітамінно-мінеральну недостатність;
 • очистити організм від шлаків і токсинів; 
 • нормалізувати обмін речовин, знизити рівень холестерину в крові;
 • активізувати опірність організму до інфекцій; 
 • підвищити активність і продовжити молодість.

Спіруліна необхідна організму, що росте, оскільки має в своєму складі повноцінний білок, який без праці засвоюється. При цьому Спирулина прекрасно зміцнює дитячу імунну систему, допомагаючи щодня справлятися з численними вірусами і патогенними мікробами.

Прийом такого чудового екстракту є ідеальним профілактичним засобом від несприятливих впливів зовнішнього середовища.

Відкуги

Написати відгук