Вірусна інфекція - програма ТМ "ПРІМАФЛОРА"

Вірусна інфекція - проблема серйозна і неприємна для кожного. Це групове захворювання, носить і громадський характер. Один чхали в закритому приміщенні може заразити навколо себе близько десяти здорових людей. Більш сприйнятливі діти, люди похилого віку, а також страждають хронічними захворюваннями і вагітні.

У цей сезон виявлено вірус, який здатний викликати загострення грибкової флори. І просто антивірусні і протизастудні препарати інфекцію швидко не приберуть.

До Вашої уваги програма, яка випробувана і отримано багато позитивних результатів в даний час:

Екстракт Дуба 10-15 крапель під язик і для полоскання горла (маленьким діткам протирати мову, ротову порожнину марлевим тампоном, змоченим екстрактом Дуба) 4-5 разів на день (після полоскання виплюнути). Полоскати горло протягом 5-10 хвилин.

Всередину приймати: екстракт прополісу + екстракт шавлії або екстракт прополісу + екстракт звіробою по 7-8 крапель кожного екстракту кожні 3-4 години.

Бальзам для носа - зрошуємо ніс, вуха. Через 2 години капає екстракт Подорожника в ніс в розведенні 1: 1, 1: 2, діткам 1: 3; в вуха капати без розведення.

Щоб уберегти себе від застуди, перш за все необхідно звернути увагу профілактиці, зміцненню власного імунітету, що дозволяє протистояти ворожим вторгненням мікроорганізмів.

Орієнтовна профілактична програма простудних захворювань і зміцнення імунітету:

Прімафлор плюс (мінус) - 1 табл х 3 рази в день

Древо життя - 1 капс. х 3 рази в день

Екстракт шипшини (Ісландський мох) 7-10 кап. Х 3 рази

Китайський рецепт - 1 капс. х 3 рази в день

Екстракт Кропива (Спирулина) - 7-10 кап. х 3 рази в день

Пульмофітам - 1 табл. х 3 рази в день

Еліксир «Джерело вітамінів» або «Вітаміни життя» - 10 кап. (1 капс.) Х 3 рази в день

Прімафіто з хвоєю - 1 табл. х 3 рази в день

Життя шкіри - 1 капс. х 3 рази в день

Календула (Прополіс) по 10 кап. х 3 рази в день

При виході на вулицю - змащувати слизову носа Гелем життя 36+, Маззю життя, Бальзамом для носа, або будь-яким іншим Бальзамом.

Відкуги

Написати відгук