Новини

Радіація. Профілактика організму при радіоактивної навантаженні, внаслідок техногенної аварії
З 8 березня!

З 8 березня! 08 / 03 / 2020

Міжнародний жіночий день - привід зайвий раз сказати жінкам наскільки вони прекрасні і чарівні.У це чудове свято хочеться побажати тільки позитивних емоцій, безкрайньої любові і величезна кількість ніжності! Нехай весна цвіте не тільки на вулиці, але..
Вітаємо зі Святом Пасхи!

Вітаємо зі Святом Пасхи! 08 / 04 / 2018

Бажаємо, щоб у цей світлий святковий день поселив у вас в серцях радість і теплоту, приніс мир, благополуччя і щастя, подарував здоров'я і душевну рівновагу. Нехай ангел закриває своїм великим надійним крилом від всіх негод, і ваші думки будуть світл..
Поздравляем с Международным женским днем 8 марта!

Поздравляем с Международным женским днем 8 марта! 07 / 03 / 2018

Ти - жінка, ти - книга між книг,Ти - згорнутий, відображений сувій;В його рядках і дум і слів надлишок,У його листах божевільний кожної миті!Дорогі і прекрасні наші жінки!ТМ «ПРІМАФЛОРА» вітає всіх вас з святом!І в цей восьмий день нової весни ми хоч..
Зміни в серії "Еліксири життя"

Зміни в серії "Еліксири життя" 12 / 05 / 2017

Вже полюбився багатьом серія "Еліксири життя" тепер виходитиме в оновленому образі, який порадує постійних споживачів і обов'язково приверне нових!Так само, звертаємо Вашу увагу на те, що три з них отримали нову назву, а саме:Здорові легені - Здоров'..
Тоніки на основі рослинних гідролатов

Тоніки на основі рослинних гідролатов 05 / 04 / 2017

На прилавках магазинів варто величезна кількість різноманітних тоніків, але чомусь немає звичайної квіткової води, хоча саме вона - найпростіший, натуральний і ефективний тонік для будь-якого типу шкіри.Тоніки ТМ Прімафлора передставляет собою спеціа..
Нова "CELLULITE SERIES"

Нова "CELLULITE SERIES" 01 / 03 / 2017

Турбота про власне тіло - це улюблене і дуже корисне заняття всіх жінок. Але в деяких випадках виконання процедур по догляду може бути продиктовано не тільки бажанням побалувати себе, а й необхідністю позбутися існуючих косметичних дефектів, які істо..
Втілення бажань в новому обличчі і масою 65г.

Втілення бажань в новому обличчі і масою 65г. 25 / 12 / 2016

Серія "NEW HYALURON"Креми косметичні створені на основі рослинних і ефірних масел з додаванням рослинних екстрактів. Використовуються зовнішньо з косметичної і оздоровчо-відновлювальної метою. Креми швидко і ефективно зволожують, живлять і підвищують..